Aktív témák

  • Orsyka

    tag

    Bejött amitől féltem... holnap nem megyek, hét végén végig. Fasza lesz. Mindegy, nem tudok mit tenni. Jelenleg úgy érzem magam, mint a palimadarak. Szvsz az is vagyok jelenleg. Ez is mindegy. Kénytelen vagyok beletörődni.

    Viszont rohadtul bosszantanak a vevők. Esküszöm, tanuljunk már meg vásárolni!!! :Y Ha egy ruhát leszedünk valahonnan, könyörgöm, nem visszab*sszuk, hogy a többi gyökér is gyorsan elkezdje, hanem visszaHAJTJUK. Esküszöm ebbe fogok beleőrülni. Nekiesnek a ruhakupacnak és 10 perc múlva úgy néz ki a bolt, mintha egy bölénycsorda ment át volna rajta. Borzamas! Ma például nagyok közel voltam ahhoz, hogy két hülye kis tizennégy évest elkapjak a hajuknál fogva és belenyomjam a ruhák közé a fejüket, hogy esetleg nem szúrja ki a szemüket, hogy már 24x-re megyek vissza hajtogatni miattuk, és nem véletlenül?! Végül inkább bementem a raktára lehiggadni, mert nem akarom magam kirugatni. Közbe azon agyaltam, hogy ezek otthon is így élnek? Minden vevő, aki itt összetűr mindent és össze-vissza dobálja a cuccokat, így rámol a szekrénybe is? Ha igen, akkor csak gratulálni tudok nekik. De ez egy bolt, itt arról is szó van, hogy hogy ha kupi van, az emberek kifordulnak. Nem jönnek a vevők. Csak az a gáz, hogy önmagukat riasztják el. Bezzeg ha Gucci bolt lenne, tuti minden makulátlan lenne...

    Én nem próbálok úgy tenni, mintha az emberiség barátja volnék.

Aktív témák