Új hozzászólás Aktív témák

  • kzsolt00

    tag

    No, problémába ütköztem, de már nem először, ugyan ebbe.
    Rögtön a legelején a dolgoknak. Szeretném felrakni a Setup 1.x et. KB két lépés ugye az egész. Először dupla klikk a "eGPU-Setup-mount" nevű file ra amivel bemountoljuk a V meghajtóra a képfájlt, majd dupla klikk a "setup-disk-image" nevü filera, hogy fel is telepítsük, és következő gépindításnál már ki is választhatom a setup 1.x et, és csinálhatom amit szeretnék.

    A hiba már nem az első gépnél , a második pontnál van, amikor telepíteném fel. A telepítés első pontjaként ellenőrzi a program, hogy admin felhasználó vagyok e, majd közli hogy NEM vagyok az, és ki is lép a telepítőből. HOLOTT 100% hogy rendszergazda vagyok, és eleve jobb klikk futtatás rendszergazdaként indítom. Mi a teendő, hol a hiba? Érdekes ,hogy úgy írja a hibát, hogy az adott felhasználó nem tartozik admin csoportba, ezért nem hajtható végre a telepítés, és egy gombnyomásra kilép. Milyen csoportról beszél?

    Kezd felbosszantani, hogy az express card lenne a könnyebb, praktikusabb módszer az egpu ra, és már vagy 5 gép volt nálam, és eggyel sem jön össze ( habár jelen esetemben a legbosszantóbb ,hogy itt már ugye az első lépésnél kudarc van, mert még csak egy setup se ment fel.

Új hozzászólás Aktív témák