Új hozzászólás Aktív témák

  • gabrit

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egpu rendszerrel szeretném megtámogatni a laptopomat, és tanácsot szeretnék kérni. Egy HP8460p-ről van szó (i5 2520m, 8gb ram, HD3000, dedikált nincs), amit egy külső monitorra kötnék. A kártya egy asztaliból átkerülő 7870-oc lenne.

    A kérdés igazából a kártyával lenne. Az AMD volta miatt, ha jól tudom csak a külső monitoron menne,ami nekem tökéletes, de ilyenkor az integrált hajtja a belsőt, tehát gyakorlatilag lehetne kiterjesztettre? A másik kérdés, hogy a kártya egy elég éhes darab (175W-ot írnak rá), elég neki pl egy xbox táp, akkor is ha esetleg 90% terhelésű, vagy inkább nézzek hozzá rendes tápot? Esetleg van valakinek tapasztalata 7870-el?

    A rendszer gondolom jobban izzasztaná a procit, kell e valami túlmelegedéstől tartani, vagy az alját leszedve, hűtőpadra rakva már tartható lehet az állapot?

    Adapter ügyben is gondban vagyok. Van jelentős különbség a PE4L és PE4C között? Az utóbbinak a "készre szerelt" megoldása kimondottan szimpatikus lenne. Célszerű ezeket újonnan venni, vagy meg lehet akár próbálkozni használttal is?

    Köszönöm előre is

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák