Új hozzászólás Aktív témák

  • kzsolt00

    tag

    válasz ∂яσнυη #1381 üzenetére

    Értem. Nem tudtam, hogy ennyire valótlan a Dell DA2 ráírt adata. Sajnos nincs most már nekem, hogy leteszteljem. Eladtam régebben.

    Az értékelése a 680 nak a 960 al szemben pedig erősen relatív. Az hogy a 4GB video ram fel van említve, az nálad kb haszontalan lesz, ha csak nem FullHD felett szeretnél játszani. FullHD ig, a jelenlegi tesztek szerint a 2GB tökéletesen elég. eGPU nál főleg, mert úgy is vannak más korlátok, nem hinném hogy pont a video memory fogja a korlátodat nyújtani.

    Azt leszámítva pedig ha egy kicsit is , de erősebb a 960, de legalább helyezzük egymás mellé én azt mondom, még mindig ott van a számodra leglényegesebb pont, a fogyasztás.
    Az alap 960 as modellek elméletileg 120w al megvannak, az oc-s változatok is megállnak 160w körül. (pl gigabyte oc G1)

    A GTX 680 pedig ha a két 6 tűs verziód van akkor elvileg képes felvenni a teljes teljesítményt ( 225w) de másik tesztnél meg 195 w ot látok. Mind egy, a lényeg hogy a 680 az pont a Dell DA2 határértéke felé esik, a 960 pedig benne van, tehát ki tudja szolgálni.

    Ha teheted, én javaslom a cserét arra.

Új hozzászólás Aktív témák