Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz Cambi #889 üzenetére

    Az a csalás már PES 4 óta létezik,


    Nem én nem arról a csalásról beszélek. Annál a csalásnál az van, hogy ha megszakad a játék, akkor nem von le se tőlem se az ellenféltől pontot, hanem VOID-nak írja be a meccset. Én arról beszélek, hogy úgy szakad meg a játék, mintha elment volna a hálózati kapcsolatom, tehát tőlem von le rating pontot az ellenfélnek meg beírja a győzelmet, csakhogy a valóságban nekem semmi probléma nincs a hálózatommal, egyszerűen csak megszakítja a játékot a szerver, és utána rám fogja, hogy az én oldalamról szakadt meg. De hogy ez nincs így azt a saját játékuk bizonyítja, pontosabban a chat szoba, mert az elfelejtették belekódolni, hogy a chat szobában is jelezve legyen a szakadás. Ugyanis ha ténylegesen megszakad a kapcsolat a kliens és a szerver közt, akkor a chat szoba kiír egy üzenetet jelezve, hogy elhagytam a szobát. Viszont abban az esetben amikor csal a játék maga (tehát nem az ellenfél, hanem a PES) akkor nincsen ilyen üzenet, vagyis a kapcsolat végig stabil, szakadás nélküli, mégis ki vagyok rakva a meccsről, mintha megszakadtam volna. Azaz valójában nincs disconnection, csak egyszerűen beírják az ellenfélnek 0-3-mal a meccset.

    A valóságban ez annak felelne meg, mintha elmennél egy meccsre, aztán közölnék veled miután felmentél a pályára, hogy 0-3 az ellenfélnek, mert nem jelentél meg a meccsen. Ezt csinálja a Konami az utóbbi 3-4 hétben folyamatosan hetente több alkalommal. De ez csak egy a sok közül, van hogy csak játszhatatlanná teszik a játékot a laggal, van, hogy a bírók csalják el a meccset, van, hogy a játékosaid alibiznek, pl mostanában vagy 3 kapufát rúgok meccsenkénti átlagban. Ne mondja nekem senki, hogy ez normális. De amennyi kötény van egy meccsen átlagban a játék eleje óta kb a Stahl Judit összesben nincs annyi. Nem egyszer linkeltem ide is videókat arról, hogy megy el a játékban lévő legerősebb védők talpa alatt/mellett/között vagy éppen a bokájukon keresztül a labda. Ez nem azért van, mert balfaszok a játékosok, hanem mert annak a labdának ott át kell menni, akkor is ha az fizikailag lehetetlen. Ilyenre van megcsinálva a játék, és ez nem a véletlen műve, hanem ezt szándékosan csinálták ilyenre. Ha a véletlen műve lenne, akkor már tavaly szeptember óta amióta kijött javították volna. Csakhogy nem javították, azért mert ez nem bug, hanem ez feature.

Új hozzászólás Aktív témák