Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz Cambi #735 üzenetére

    Na jó de itt az EB-ről van szó, nem selejtezőről. Ott már a kijutott csapatoknak kellene szerepelni. CL részlegben is csak a kvalifikált csapatok szoktak lenni.

    eddienhl999: Basicen van igen. Advancednál megjelenik egy ilyen kis kör a kapunál onnét lehet felismerni.

    Zoolee1976: link, install. Argentín a tag, ott a futball vallás és ennek megfelelő a stílusa is.A kommentátor neve Rodolfo De Paoli, maga is futballista volt és az egyik helyi TV kommentátora, plusz jelenleg edző is Argentínában. Van egy youtube csatornája is ahol lehet találni egy csomó értékes videót, taktikai elemzéseket, tréning videókat, vagy csak kötetlen beszélgetéseket a fociról. Az automatikus angol fordítással feliratozva viszonylag jól érthető.

    Mondjuk én a Mariano Closs, Fernando Niembro párost jobban szerettem, mint kommentátor, de Rodolfo De Paoli is sokkal jobb mint a többi. Abban reménykedem, hogy egyszer majd megnyerik Ray Hudsont angol kommentátornak, ő a kedvencem, nála jobban még soha nem hallottam.

Új hozzászólás Aktív témák