Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Toguro San

    tag

    válasz underdark #69 üzenetére

    Ha jól tudom pár éve van lehetőség moddolni a PS4-en is a PES-t, mert a Sony-val megegyezett a Konami. Xbox-ra ugyebár ezért nem lehet szerkeszteni semmit.

    Arra viszont kíváncsi lennék, hogy az elmúlt pár évben növekedett e a szerkesztési lehetőség egyik évről a másikra? Vagy minden évben van egy fix szerkesztési limit és annyi.
    Mert ha folyamat bővülne ez jó irány lenne, hiszen ha PC-re tudnak moddolni rengeteg sok mindent azt szerintem PS4-re is kivitelezhető lenne, ha engedné játék. De ha nem nem.
    Én mint azt már pár üzenetben említettem, idén fogok először PES-t venni. 12 éve eddig csak a FIFát gyűrtem. És bármilyen meglepő, azért van egy PS4-em már kb 5 éve, hogy a Fifával játsszak napi szinten.
    Engem semmi más játék nem érdekel, nem köt le, csak hogy ha munka után hazaérek, akkor leülök a PS4 elé tudjak 1-1 izgalmas, élvezetes jó meccset játszani "offline". ÉS ebbe minden beletartozik (nem csak a játékmenet, hanem a körítés is)
    Mivel a PES offline játékmenetben hihetetlen élvezetes, a körítés kicsit "lehangoló". Minden meccsen ugyanaz a kijelző, ugyanúgy néz ki a felállás, a menü minden mentésnél ugyanaz.... Kicsit monoton, melyet ilyen options file-okkal meg lehetne oldani.
    Viszont amit te is mondasz, lehet hogy PS4-re nem lesz ez az opció, de PC-n mindent megoldanak, akkor lehet én is átkúszok lassan a PC-s játékra.
    A kérdésem az lenne, hogy milyen laptop-ot szerintetek az amin elfutna a játék.
    (számítógépek terén iszonyat analfabéta vagyok. Van egy 5 éves lenovo laptopom és annyi.)
    Ergo beruháznék egy új gépre (ami már amúgy is esedékes lehet) de akkor már olyan gépet vennék melyen simán elfut a játék :)

Új hozzászólás Aktív témák