Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz sajtos75 #645 üzenetére

    Szerintem olyannyira van értelme, hogy én csak ezt játszom a CO-OP mellett.

    A lényege az, hogy minél több játékost össze kell szedned az adott csapatból. Ha egy játékos az adott csapatból van a keretben az mindig top formában lesz. Ha ikon, akkor +2-3-mal nagyobb OVR-t kap. Azon kívül a squad ratinget is felturbózza. Ha sima játékos akkor 400%, ha featured vagy ikon akkor 800% súllyal esik bele a squad rating számításba (standard nem csapattag játékos 100%, ellenoldal csapatából 50%+legrosszabb forma). A squad rating határozza meg, hogy hány pontot kapsz az elért eredményért. 4000 pontot kell összegyűjteni ahhoz, hogy coint kapj, 100%-os játékosokkal ez 4 győzelem. Viszont ha minden játékosod a válaszott csapatból van akkor kb 2 győzelem elég. Attól függően, hogy milyen a ratinged 20-40 coint kapsz 4000 pont elérése után. Jelenleg dupla szorzó van rajt szóval 40-80 coinig lehet szerezni.

    A jelenleg használt csapatom a MU így néz ki:



    Mivel expert class vagyok ezért 80 coin jár a 4000 pontért kb 2-3 mecs alatt összejön, nem nyerek mindig de a verségért is 1000 felett kapok, szal 2x meg egy vereség is elég.

    De kb ez a leggyengébb csapatom, a Barca meg a Juve a legerősebb:




    Régebben adott 4*-os scoutokat a válaszott csapatból. Ez azért volt jó, mert így le tudtam igazolni a teljes keretet, és ha ezen felül volt még scoutom akkor azt fel tudtam használni trainerek gyártására. Kinéztem a legmagasabbra feledzhető játékost és azt átkonvertáltam trénerré, majd kiválaszotttam a scoutot, és mivel csak ez az egy játékos nem volt meg a keretből ezért csak ezt tudtam vele leigazolni. Aztán újra trénerré konvertáltam és ezt addig csináltam amig lett elég trénerem a játékos feledzésére. 27-es szintig kb 3 tréner kell, 37-ig kb 4, felette meg 5+. Ez különösen azoknál a játékosoknál jó, akik featured playerként fekete labdások, de standard játékosként aranyok. Pl a Quadrado ilyen, legiazoltam 3x az arany Quadradot trainernek és mindegyiket rátoltam a fekete labdás Quadradora és azonnal max levelre edződött.
    Aztán még GP-t is osztottak rendesen. Ugye ha megnyeri az oldalad és legalább 1500 pont felett érsz el akkor 5000 GP-t kapsz, ha megnézed a döntőt akkor szintén 5000 GP. Volt, hogy 5 különböző challange is volt ebből, tehát 50 000 GP-t össze lehetett szedni egy nap alatt.
    Ebből nagyon hirtelen lett vagy 1.5 milla GP-m amit arra fordítottam, hogy liciten megvegyem a hiányzó csapattagokat és feltöltsem a keretet 5*-os játékosokkal. Amikor ez megvolt akkor már csak trénereknek vettem meg ugyanezeket.

    Manapság ez az egy ami még rávesz a CO-OP-on kívül a játékra, költeni nem akarok rá a coin meg kéne, mert szeretnék egy legendákból álló csapatot legalább CO-OP-ra összehozni, de rohadt nehéz idén legendákhoz jutni, védelmem pl egyáltalán nincs, de középcsatárom se. Összesen 8 játékosom van, pedig már csilliárdnyi coint elszórtam erre, de csak akkor lehet ilyet igazolni, ha a játék is úgy akarja (gondolom azért, hogy legyen játékos, mert a nem lenne coin reward szerintem szinte senki nem játszana).

  • csababarca

    őstag

    válasz sajtos75 #645 üzenetére

    Ez mi es mikor volt? Én nem találkoztam pcn még ilyennel.

    iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

Új hozzászólás Aktív témák