Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz Cambi #883 üzenetére

    Van a CO-OP-ban is furcsaság, pl amit korábban ide linkeltem ahogy a kapussal kijöttem és megállt a labda előtt mikor simán elrúghatta volna, és megvárta míg elviszi az ellenfél csatára és csak utána jelent meg a lövőerő csík, na az csak CO-OP-ban fordult elő. Viszont a CO-OP-ban azt érzem, hogy sokkal kevésbé nyúl bele a játékba a gép, kb tizede. Talán azért mert több az emberi tényező és ezt nem lehet annyira kiszámítani. Vagy egyszerűen csak így van beállítva.
    Játsz rendszeresen 1v1 My Clubot, aztán meglátod. Az összes elképzelhető módon csal a játék a bíráskodástól kezdve a lagokis és a disconnectionökig. a múltkor például CO-OP-ban szakadtam meg és itt bukott ki, hogy ez a disconnection is a csalás része. Ha ugyanis hálózati hiba miatt szakadsz meg, akkor a chatben megjelenik egy státusz üzenet, hogy elhagytad a szobát. Onnét tudom, hogy havernek szar volt a netje és ő folyamatosan ki-be ugrált a szobából. Na engem ledobott a match szerver, viszont nálam nem volt ilyen üzenet. A netet is ellenőriztem semmi szakadás nem volt, a My Clubba se kellett újra bejelentkeznem. Egyszerűen csak megszakította a kapcsolatot. Vagy pl olyan volt, hogy totál elkezdett nálam lagolni a játék, játszhatatlan szinten, közben havromnál aki itt lakik tőlem 100 méterre meg semmi lag. Néztem a pingemet pingtesttel 15ms, az én oldalamon semmi network lag nem volt. Ugyanaz a szerver, ugyanaz a hálózat, egyik helyen van lag a másikon meg nincs. Ezalapján kizártnak tartom, hogy ez valami bug vagy egyéb hiba lett volna, ez feature.
    Aztán most adtak egy legend scoutot a hálózati hibák miatt de ettől nem lett jobb a kedvem.
    Amit művelnek az a sportszerűtlenség netovábbja.

Új hozzászólás Aktív témák