Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vikusz77

    tag

    válasz havri1 #44915 üzenetére

    Biztos, hogy hamisítvány, vannak weboldalak, ahol részletezik fotókkal illusztrálva és egyértelműen az. Ráadásul az egyiken egy kigyulladt példányt is bemutatnak, ami miatt nem is meri már használni a 12 éves unokaöcsém aki kapta. Közben már tegnap délután írtam az eladónak, hogy 24 órát kap, nincs rá válasz eddig. De akkor megírom neki, hogy kap még 4 napot,arra tekintettel, ha esetleg mégis igaz a kórházi sztori, utána viszont megy a negatív és a claim, ha nincs megegyezés. Talán így jobban járok, mintha most claimet indítok, mert akkor gondolom jó eséllyel azt ítélnék meg, hogy küldjem vissza és refund. Esetleg most még meg lehet vele egyezni, valami visszaküldés mentes kártérítésben. 25 dollár helyett, ha 20-at visszautalna abba még belemennék.
    Egyébként ha claim lesz és azt mondja az ebay, hogy küldjem vissza és ő fizesse vissza az árát és én nem vagyok hajlandó erre, adhatok még neki negatívat? Mert az b*szná igazán a csőröm, ha megúszná minden következmény nélkül, hogy átvert.

Új hozzászólás Aktív témák