Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    válasz raziel01 #42194 üzenetére

    Sok sok évvel ezelőtt tönkrement az addig jól bevált Microsoft egerem - körbenéztem a piacon, megállapítottam hogy túl nagy a választék az 5-10e-es kategóriában ezért "ideiglenesnek" vettem 1500 pénzért a madaras teszkóban egy silverline TP-NM2050 lézeres egeret - gondoltam jó lesz majd pót/másodegérnek ennyiért. Úgy bevált hogy azóta vettem még1 ilyet mert az elsőre ráléptem és megroppant a görgője és eszem ágában sincsen ennél drágább egeret venni: precíz, mindenféle felületen jól működik, jó a fogása...

    --------------------

    Volt itt aki azt írta a problémás vásárlásokra hogy nem szabad egyből case-el indítani - hát nekem nagyon nem ez a tapasztalatom! Túl vagyok csak ebayen a 300+ vásárláson 100% pozitívval, és bizony jópár problémás esetem volt már, és egyértelmű tapasztalatom az hogy probléma esetén meg kell nyitni a case-t, leírni hogy ez és ez a gond, pénzt akarom vissza. Így az eladó is tudja hogy nem érdemes kekeckedni mert tudom a jogaimat. Továbbá ha egyértelmű hogy átvert az eladó - kábeleknél fordult már elő nemegyszer hogy gyártási selejtet kaptam - szállítás közben úgy nem sérülhetett meg, a borítékba is úgy került már - vagy mast találok benne mint amit rendeltem, akkor egyszerűen letagadtam hogy megérkezett és visszakaptam az árát. Ha a másik tudatosan ver át akkor miért lámáskodjam el a dolgot és nyeljem be a veszteséget? Pontosan erre játszik hogy a felhasználók jórésze csak privátot írkál, arra beígéri az újraküldést ami persze nem történik meg és végül kifut az időből, a másik meg még csak nem is panaszkodik mert azt se tudja hogyan kell... Szóval tudatosan kell viselkedni és mérlegelni hogy a másik fél korrekt volt e - ha nem akkor én is leereszkedek a szintjére... Ha pedig korrekt akkor nincsen mit félnie a megnyitott case-től, csak az fog rinyálni aki tudja hogy vaj van a füle mögött!

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés