Új hozzászólás Aktív témák

  • vss

    csendes tag

    válasz kapcs-ford #149 üzenetére

    Szerintem nem írtam, hogy ha vmi hangosabb, akkor jobb is. Ebben teljesen egyetértek veled.

    Ettől függetlenül valljuk meg, hogy hiába van egy zenében egy-kettő Odb beütés , ha maga az egész szám halk és dinamikátlan, ebben az esetben sztem kevés az E-MU erősítője még zenehallgatáshoz is.

    Jó pár régi cd-m van, pld. Black Box 89-ből, ahol átlag -5db hangerő. Nagyon bosszantó, hogy ha beleszaladok egy ilyenbe akkor át kell kötnöm az erősítőbe a fülest. Hangerőm lesz, csak hát ég és föld a minőségkülönbség.

    Ezért duzzogva el tudnám fogadni, hogy egy kicsit több potenciál lenne az erősítőben. Aki ilyen kártyát vesz, magamból kiindulva, valószínű nem csak zenét hallgat, hanem dolgozik is vele. Én pld. hangosításhoz, mastereléshez, és mix lemezek készítéséhez is használom. Ezenkívül diszkózok is alkalmanként. És volt olyan olds bulim, ahol laptopról zenéltem, és csak a végfok volt a kártyára kötve, akkor nagyon kellett volna a hangosabb füles. Csak ezért kellett egy + erősítőt rákötnöm a digitális kimenetre, hogy meghajtsam a diszkós fülesemet.

    Ettől függetlenül nagyom szeretem a karit, gyönyörű hangja van! , csak próbáltam jelezni, hogy nem minden esetben felel meg a beépített erősítő.

Új hozzászólás Aktív témák