Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • matti70

    tag

    válasz Timmcsy #20842 üzenetére

    Szia, én csak kicsit tudok ehhez hozzászólni, de ezt szívesen teszem. Ha maradnál a Kindle vonalon bármiért (onnan veszed a könyveid, felhőben vannak az eddigiek), akkor most csak a 7 colos Oasis tudja a színhőmérséklet állítást, és elég drága, érdemes kivárni a következő Amazon akciót. Talán nemsokára jön a PW5, abban várható olcsóbban is elérhető lesz a színhőmérséklet állítása, vélhetően továbbra is 6 colon.

    A Kobo kínálatában ott van a 6 colos Clara és a 7 colos Libra, mindkettő megfelelő lehet. A Clara esetében állítólag egyenletes a megvilágítás, én a napokban rendeltem egy Librát, sajnos ennél nem elég egyenletes, ahogyan sokaknak is ez a tapasztalata vele. Ettől eltekintve viszont nagyon szép a képe, tetszik, hogy 1% a fényerő állítás lépésköze (Kindle-nél 4). És amúgy is elég jó gép a Kobo a saját szoftverével is, az olvasási jellemzők részletesen beállíthatók, amin a szoftver utólagos kis módosításával még tovább lehet javítani.
    Viszont könnyen rátehető a KOReader progi, aminek a felhasználói felülete bár itt-ott nem igazán vonzó, de a tudása bőven kárpótol, tényleg mindent IS tud :)

    A Pocketbook készülékeket nem ismerem, arról majd más fog írni :)

  • bwoay

    nagyúr

    válasz Timmcsy #20842 üzenetére

    ha bevált a Kindle, akkor szvsz érdemes lenne elgondolkodni azon, hogy vegyél egy akármilyen Paperwhite-ot, és elengedd a színhőmérséklet szabályozást. ha ez egy elengedhetetlen feature, akkor Pocketbook Touch Lux 5. 6 coll felett meg Kobo Libra. Legalábbis én úgy vélem, hogy ebből a 3-ból tudnál megfelelőt választani.

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák