Új hozzászólás Aktív témák

  • csibe1

    addikt

    válasz kuruczz #7300 üzenetére

    "Nekem semmi rossz tapasztalatom nem volt, pedig szétszedtem, (azaz valójában letéptem a kijelző széléről a keret rögzítő ragasztását, miközben a kijelző is meghajolt többször), hogy a gombok használhatóságán javítsak, mégis működik a világítás, mint előtte, ráadásul van négy jól használható lapozógombom is."

    Akkor valami egyedi gond lehetett amit írtak a linkelt oldalon; de emiatt esett ki a jelöltek közül,
    meg az 1 év gari miatt.

    "Véleményem szerint minden olvasó jó, még egy ócska tablet is, ami sokszor többet tesz a kultúráért, mint egy nem látogatott könyvtár."

    Egy PDA-n kezdtem el olvasni, utána meg a 9300-as telefonomon, mindkettőn a Mobipocket Reader futott, mert prc-mobi formátumban kergetek könyveket.A programot sajnos már jó ideje nem fejlesztik.

    "Degeczi írta itt egyszer, hogy a hetekben mérhető működési idő bőven elegendő, ezzel én is így vagyok. Kibír másfél-két hetet, pedig a rootolt androidon én mindenfélét használok, így a képváltások sokkal gyakoribbak, mintha olvasnék."

    Ezt jó tudni.Egy ideje nem olvastam túl sokat, egyrészt időm se nagyon volt akkoriban, meg a tabletnek is viszonylag nagy volt a súlya és rövid az üzemideje.
    A másfél-két hét üzemidő az bőven jó egy világítós olvasótól, szerintem.

    A Nook topikban olvastam, a világítós változatnak a világítórétege sérül meg.A tiedének nem lett baja a szerelés miatt?

    " Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

Új hozzászólás Aktív témák