Új hozzászólás Aktív témák

  • ZooLee

    őstag

    válasz Vyndree #2768 üzenetére

    Nem csak elfogultság, hanem tapasztalat is lehet... Az első hozzászólásodban ezt az aprócska dolgot azért nem tetted hozzá: "munkahelyen videózni, sötétben olvasni szoktam/szoktunk, tudod nekünk ez is megfelel."

    Ha ezt már akkor kiemeled, akkor nincs semmi gond, de ezek nélkül - szerintem - teljesen jogos volt a beszólás. Gyakorlatilag egy ilyen kategóriájú tabletet világos helyen, pláne szabadtéren nem tudsz használni, mert ebben a kategóriában a kijelzőn spórolnak a legtöbbet. Vagyis arra alkalmatlan, hogy tabletként használd, de ha a vásárlója hajlandó ezeket a kompromisszumokat tudatosan megkötni, akkor jól járhat vele.

    (#2764) doc : "Tapisból is csak olyat, ami rendes, kapacitív felülettel rendelkezik" - miert is?
    ...
    Semmi baj nincs az infrassal, sot, en e-book olvason sokkal jobban szeretem mint a kapacitivat, sokkal praktikusabb

    Amit én próbáltam Sony olvasón, ott bizonytalanabbnak tűnt az érintés érzékelése, mint a PW kapacitív képernyője, és ráadásul a magasabb perem is zavart. (Jó, elismerem, a "rendes" nemvolt jó megfogalmazás :) )

Új hozzászólás Aktív témák