Új hozzászólás Aktív témák

  • Bozek

    nagyúr

    válasz Sanyi.mTs #22815 üzenetére

    A könyvesboltokat már leírták előttem, ahhoz már csak a Könyvmolyképző weboldalát tenném hozzá, a kiadó saját könyvei ott elérhetőek leginkább.

    "kezdőnek milyen olvasót ajánlanátok 25-35k között, akkor ha csak új jöhet szóba? Micro SD fogadás lenne fontos"
    Miért kell neked a microSD? Egy alap 8 GB-os belső tárhelyű olvasóra is rengeteg könyvet tudsz felrakni. Nálam például 100 könyv olyan 160 MB. Így számolva felrakhatnék vagy 5000 könyvet, de minek.

    25-35k között meg újonnan nem nagyon kapsz értelmes olvasót. A Carta kijelző és a háttérvilágítás szerintem alap, ebből a legolcsóbb a Navon Bigbook Backlight, de ezt a márkát nem biztos, hogy ajánlanám. Ami épp belefér a keretbe, az egy Kindle 10th (2020), ami a Kindlewebshop-ban pont 35 ezer, vagy az Alcor Myth LED, ami szintén 35 az eMag-nál. De ha a kettő közül kellene választani, akkor inkább Kindle, annak ellenére, hogy nem szeretem a márkát.

    "ha egy olvasó max 32GB-s mSD-t tud kezelni, akkor a nagyobb méretűeken nem is lát semmit vagy csak 32GB-t kezel belőlük?"
    Valószínűleg nem látja, 2-től 32 GB-ig SDHC van, felette meg SDXC, utóbbit viszont nem feltétlenül kezeli.

Új hozzászólás Aktív témák