Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Siriusb #46 üzenetére

    Szívesen!

    Igen, én is így gondolom, meg felesleges teljesítmény-romlással is járhat, ha egy apró módosításért egy alapvetően kihasználatlan, a célhoz képest túl nagy tudású modult felraksz.
    A másik, amit ilyenkor szoktam csinálni, ha tudom, hogy egy modul képes arra, ami nekem kell, de csomó minden mást is csinál, amire nekem egyáltalán nem lesz szükségem: megnézem a kódját, és tulajdonképpen kiemelem a szükséges részt a kódból, vagy csak ötletet lopok belőle, hogy mivel is lehetne szépen megoldani a kérdéses problémát.

    "Ugyanis a jquery_ui_add('ui.tabs'); utasítással nem csinál semmit, csak ha drupal_add_jssel hozzáadom a szükséges fájlt."
    Szerintem az a baj, hogy nem tömböt adsz át a függvénynek, nézd meg a függvényt: jquery_ui_add().
    Tehát a helyes szintaktika ez:

    jquery_ui_add( array('ui.tabs') );

    ===

    Szerk.: amúgy most kértem, hogy pár hasznos linket tegyenek be az első hozzászólásba, remélem bekerül (remélhetőleg valaki hasznát veszi a linkeknek). :K
    Ha nektek is lenne pár javaslatotok, hogy mi kerüljön az első hsz.-be, ne fogjátok vissza magatokat! :)

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák