Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csutiboy

    újonc

    Sziasztok! Tud nekem valaki segíteni, mert a kaszába dőlök?
    LGPW800 LED projektorral szeretnék 3D (pl. MKV) filmeket lejátszani. A kábel a gyártó adatlapja szerint támogatja az 1.4 -et. DLP Link szemüvegek adottak.
    A lejátszó laptop egy Acer Aspire E15, i5, 4GB DDR3, NVIDIA 820M 2GB.

    Elsődleges képernyőnek beállítva a proji 120Hz-vel, ahogy kell. Ezután már be is kapcsolható a proji távirányítón a 3D mód és kéri a szemüveget. Az bekapcs, rögtön sötétül is egy kicsit, tehát elvileg az az oldal OK.

    A Stereoscopic Playert letöltöttem, de kapcsiból időkorlátos. Mellesleg ha Page Flippingr rakom, akkor kikapcsol a stereo mód. H azt visszakapcsolom, akkor a kék-piros ra vált. Vagy is szivat.

    A PowerDVD 17 fent. Amint átraknám 3d-re úgy megfagy, hogy csak feladatkezelő lövi ki. Ha lejátszás előtt sikerül átrakni, akkor kiírja egy POPUP-ban, hogy az eszköz nem megfelelő 3D-re. Pedig látja a beállításnál, mint 120Hz-es display-t.

    sWiev-nél nem tudom mi lenne a megfelelő beállítás. A DLP TV chessboard, vagy mi -nél már látom, hogy a távolabbi dolgok sellemlépesek, de 3D-nek nyoma sincs.

    Már-már idegrángásaim vannak.

    Most egy ismerős kölcsönadta a Mede8er asztaliját, hogy próbálkozzak, de az meg nem ad 120Hz-es frissítésű képet, így a proji át sem kapcsol. Tudom (most már), hogy egy méregdrága átalakítóval nagyon jól járnék, csak annyira mégsem az anyagiak miatt.

    Valaki segítsen legyen szíves! Szívesen felhívok bárkit telefonon is akár.

    Előre is hálás köszönet!

Új hozzászólás Aktív témák