Új hozzászólás Aktív témák

  • Male

    nagyúr

    Hasonló gondom van most nekem is, csak XVID-del...

    Van 12 darab AVI-m, amit össze kéne fűzni áttömörítés nélkül. Mindegyik XVID, a verzió ugyanaz (egymás után tömörítettem őket, 3 napig csinálta a gép). Felbontás mindnél megegyezik, fps 25.000 mindegyiknél, hangot pedig egyik sem tartalmaz. A legelsővel van a gond: azt megnyitom, append, nyitnám a másodikat, és kiírja, hogy ''Cannot append segment: The video streams have different data formats.''. A többit kipróbáltam, azokat össze lehet fűzni simán. Mégis mi a franc baja van? Még a bitráta is azonos mindnél, mivel egymás után tömörítettem őket, és a beállításokhoz egyszer sem nyúltam. Ja, a darabok TMPGEnc-el készültek, lehet, hogy az cseszett el valamit? Az a gond, hogy az első darabot nem is tudom újra megcsinálni, mert annak az eredetije már nincs meg...

    Ha valakinek van bármi ötlete, az ossza meg velem, mert mindjárt felrobbanok ettől!

    Esetleg valami más program, amivel menne? Volt egy régi AVI összevágóm (még valamelyik őskori Visual Studiohoz adták), azzal mindent össze lehetett rakni (nem foglalkozott pl az fps értékkel sem -> mondjuk nem is lett jó általában :) ), de az meg csak 2GB-os AVIt tid max, ez meg 4.7GB lenne egyben...

Új hozzászólás Aktív témák