Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gomez86

    őstag

    válasz PuMbA #669 üzenetére

    Ezzel a gondolkodásmóddal a chrome nem töltene be előre minden linket amikor egy honlapot megnyitsz. A windows nem tenné be a leggyakrabban indított alkalmazásaid egy részét a memóriába amikor elindítod, etc. Nagyon sok program dologzik előre hogy kevesebb legyen a töltési idő, nem rocket science és már újdonságnak sem mondanám. (ezt csinálja a telefonod is BTW, de ha programozó vagy nyilván nem tőlem tudod meg.) De ha a 9 stage bántja a szemed, nekem már az is elég lenne ha az eredméynlista kiírásánál már töltené legalább a következőt...

    Nem kell kivennie semmit a memóriából a szabadon levő 10 gigába bátran tölthetne be bármit. (meg mindenkinek annyit amennyi szabadon van)

    Nézd, nem kell védeni tőlem a játékot, mert egyrészt nem te csináltad, másrészt meg nagyon szeretem és játszom is vele pár naponta 1-2 órát. Szerintem eddig a legjobb rallys játék amivel játszottam (Richard Burns included).

    Páran itt, és én csak arra próbálunk rámutatni hogy a PC optimalizálás nem volt a prioritási toplistán. Ahogy ez jellemzően van mostanában. Ettől még ez egy jó játék. És amúgy meg nagyon rendes tőled hogy próbálsz segíteni az emberek nyűgjén. :R

    [ Szerkesztve ]

    "A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

Új hozzászólás Aktív témák