Új hozzászólás Aktív témák

  • Zaied

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Aaron14 #3001 üzenetére

    Helló!

    Én valamelyik pen and touchot választanám. A mac touchpadja természetesen működni fog ez mellet is, legalább is nekem működik:D
    A wacom touch része pedig nem egyszerű touch hiszen nem csak 1 ujjat érzékel, szóval hasznos lehet, de attól függ hogy mire akarod használni, lehet hogy neked tényleg felesleges

    én képretusálásra használom a táblát, zoomolást remekül lehet vele csinálni mint egy iphonnál, másra igazán én se használom, de szerintem már ezért megérheti:D
    de biztos másra is jó a touch funkció, de én is inkább a tollat használom

    nekem egy bamboo pen and touchom van és egy intuos 4m em, szóval csak a sima bamboo val kapcsolatban tudok nyilatkozni, retusálásra tökéletes már az is mindent meg lehet vele csinálni, ahhoz képest az az intous talán annyival tud többet hogy rengeteg olyan funkció van ami miatt gyorsabban és kényelmesebben lehet dolgozni rajta, meg persze a felület mérete és egyéb fontos apróságok:D

    szóval a sima bamboot tudom ajánlani retusálásra és szerintem jól jön a touch funkció navigálásra nagyon jó, szerintem jobb mint egérrel

    a fun s méretén kívül nem tudom miért lehetne jobb választás szóval azzal kapcsolatban nem tudok semmit mondani

Új hozzászólás Aktív témák