Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz werttzui #737 üzenetére

    Pedig nincsen teljessen igazad! Bár, ezzel az erővel ThufirHawat-nek sincsen 100%-ig igaza. Mivel, ha itt komolyabban fotózna mindenki, akkor nem itt lennénk!:DDD Illetve, főleg nem bridge kategóriáju gépekkel szenvednénk, hanem dslr+2.8 obik hadával (minimum). Ami azt illeti, igenis a ''régiektől'' kell tanulni! Nézd meg, miért is mondhatta ThufirHawat arra a bizonyos képre, hogy az egyik legjobb (persze, ezt nem csak Ő mondja, ez a lényeg)! Pedig Neked nem is tetszik. A Pana pályázatán lévő 5 képnek szvsz nem feltétlenül van művészi hatásuk. Nem is boztos, hogy azt szolgálja. Ezeket választották ki, és kész. Lehettne vitattkozni ezen, de tök felesleges. Én is pályáztam.:B Viszont, állitólag (kaptam értesítést) kiállitották egyik képemet. Én ennek örülök (24-ből 1-t ;] ). Számomra ez is eredmény. Ehez viszont kellenek a régiek tanulmányozása. Lehet, sosem leszek profi fotós, de azt azért szerettném elérni, hogy ne csak nekem tetszenek a képeim (gondolom, ez Neked is szándékodban áll, mert ide is felraksz pár képet). ThufirHawat, nem feltétlenül kell mindenkinek ismerni az összes nagy fotóst, sajnos, kishazánkban nehezebben jutni magyarnyelvü, megfelelő irodalomhoz. Illetve, aki hamarabb kezdi a fotózást, hamarabb ismerheti meg azokat a bizonyos fotósokat/képeket. Abban igazad van, hogy a képet a fotós késziti, de, lehet, elfelejtetted, milyen egy relative lassu reagálásu géppel dolgozni, amikor a ''pillanat'' hatása után exponál, mert erre képes a masina.:B
    szvsz :R

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Aktív témák