Aktív témák

  • sztyui2

    őstag

    válasz Blaise7 #15019 üzenetére

    Egy kis élesítés mindenképpen kell rá. Ezen felül ferde a horizont, szóval kell egy kis crop is, és zajos az ég is, azt pedig el kell tűntetni.
    Bár én alapból meszebről fotóztam volna, legalábbis a felezőponton túlra biztos nem tettem volna a ház jobb oldalát, ahogy te tetted. Én a bal harmadolóvonalra tettem volna a házat. És túl szűknek érzem bal oldalról a vágást. Ez már csak néhány pixel, és majdnem középkompó, ami ennél a képnél nagyon nem szerencsés, ugyanis a ház befelé néz.
    Nagyon nagy helyet foglal el szvsz a ház a képen.Kicsit több hangsúlyt adtam volna a (vízszintes) horizontnak, és a jobb oldalt lévő birkáknak. Ezt még megoldhatod egy kis clone stamp-al, és néhány perc munkával. Akár még a bal oldalt is kicsit kijjebb húzhatnád, és oda is klónozhatnál egy kicsit.
    Jah, és, hogy az én személyes ízlésemről is legyen szó, az én ízlésemnek nem elég intenzívek a színek. Legalábbis a szép sárgára kihozható fű biztos nem. És az ég is túl világos.
    Én valahogy így képzelem el, bár a kompozíciójavítást már így hajnali fél kettő táján már lusta vagyok elvégezni:

    Dinnyebogár:Ez mi akar lenni? :F

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák