Keresés

Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    válasz Loha #2863 üzenetére

    Nalam csak siman lassu, szakadas nagyon ritka, par hettel ezelott rendszeres "mikro" szakdasok sincsernek mar. (azt hozza tesztem, hogy hetfo elott nem volt gond egyszer se, azota sz@r altalaban este.)
    Tegnap este megint 80-100ms pingek voltak, packet loss hegyekkel, sokszor a garantalt savszelesseget se hozta, Catalyst driver ami maskor fullon (~480kb/s) jon, 30kb/s-el jott le, es nem a szerver volt tulterhelt, chellovalm, meg DIGI lannal lejott pikk-pakk.
    Kivancsisagbol gondoltam felhivom az ugyfelszolgalatot, rossz hir az, hogy megvaltoztattak, mostmar lehetetlen (legalabbis nekem nem sikerult) olyan valakivel beszelni aki rogton a tettek mezejere lep a "hiba onnel van" sablon helyett.
    Raadasul ez az uj menus rendszer egy vicc nem lehet rogton a lenyegre terni, nyomkodni kell a menukben a gombokat mire eljut az ember a magyarul beszelo operatorhoz (angolul beszelo operatort mar a fo menubol el lehet erni), vegen meg az iranyitoszamot is bekell utni, aztan jon a hidegzuhany amikor a kedves noi hang nem engedi elmondani a problemat, hanem rogton ravagja, hogy mar dolgoznak a hiba megoldasan, amibol vegul ugytunt lett valami, de aztan kiderult megse.

    Az a fura, hogy a modem reset se segit semmit, ugyanugy magas pingek, es packet loss lesz mar mikor letrejon a kapcsolat, szoval lehet valahol kifelejtettek egy szurot, es most tele megy zajjal a halozat.

    Mint irtam garantalt savszelesseget se hozza sokszor a letoltesi sebesseg, szoval lenne okom "asztalt csapkodni" , de mivel eddig nem sok gondom volt veluk, igy turelmes leszek meg egy ideig :)

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Aktív témák