Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • *GOM*

    újonc

    Üdv Diablo fanok!

    Nagyon örülök, hogy erre a fórumra találtam! Nem is gondoltam, hogy van ilyen (viszonylag) aktív magyar fórum diablo 3 témában, ahol nem csak a negatív véleményeket lehet olvasni, hanem a játékkal kapcsolatos dolgokról is. Eddig főleg külföldi fan és hivatalos oldalakat böngésztem illetve a youtuben követek pár srácot (Rhykker, Wolfcryer, stb.).
    Rólam annyit pár mondatban, hogy nagyon szeretem a diablo játékokat, mondhatni ezeken nőttem fel, még 97-ben kezdtem az első résszel. Annak ellenére,hogy régi motoros vagyok azon kevesek közé tartozok, akik imádják a 3. részt is, mellyel szintén a megjelenés napja óta - kisebb nagyobb kihagyásokkal - játszom. Többnyire soloban (egyedül) játszom és inkább a casual játékosok közé tartozom, bár ha kitűzök egy célt, akkor nagyon be tudok kockulni. Ugyan a solo játékot preferálom, örülök ha van lehetőségem másokkal is együtt hentelni, vagy csak versenyezni a solo GR ranglétrán. Szóval nyugodtan vegyetek fel: gom#2125
    Szívese nyújtok és fogadok is el segítséget.

    A jelenleg futó szezonban már nem igazán vagyok aktív (éppen csak a heti challange rifteket csinálom meg), azonban az új patch követően valamint a soron következő szezonban illetve azon kívül is sokat tervezek játszani. Számomra a mostani szezon ott bukott el, hogy egyrészt csalódtam a nekróban, a setjei nem igazán győztek meg, az end game buildje számomra minden csak nem élvezetes... Azért bízom benne, hogy idővel kezdenek vele valamit mert alapjáraton jó volt vele játszani level 70ig... Másrészt, ahogy elolvastam az új patch note-ot elvesztettem a lelkesedést, hogy olyan tárgyakat farmoljak, amik jó eséllyel kukába landolnak az új frissítést követően.

    Egyébként, akit érdekel ismét frissült patch note:
    https://us.battle.net/d3/en/blog/20976068/patch-261-ptr-patch-notes-10-12-2017

    A közeledő Blizzcon térkép pedig diablo tekintetében megint csak nem túl kecsegtető...
    https://blizzcon-a.akamaihd.net/img/blizzcon/blizzcon-floor-map-full-66a7abc8.png
    Elég picike az a Diablo pult :( Azért remélem nem kerül a játék végleg maintenance módba.

    [ Szerkesztve ]

  • *GOM*

    újonc

    Sziasztok! Rég írtam ide, de látom nem állt meg az élet. Kinek h tetszik eddig az új szezon, mik a célok ? Én a magam részéről a barbaromat (még 2012-ben kreáltam 1. karim😊) rebirholtem. Sajna az induláshoz képest csak 4-5 órával később tudtam kezdeni... Hat nem semmi hajtás van, mar ekkor több mint 500 barbot latam a LB-on! Aznap estére en csak level 70ig terveztem be, főleg h senki nem vállalt meg húzást, bár megjegyzem nem is bánom, mert kurva élvezetes volt felhúzni ennyi kihagyás után a barbim! Egy teljesen más élmény sztem mint a végjáték. Tegnapi cél volt a szezon út 4. Fejezet teljesítése majd a solo 70es gr h eshessen primal, ami estére meg is lett. Én kis naiv azt hittem be jutok LBra csak aztán láttam h mar 78 az alja a barbarnal... Hat azta piszkos😅 ilyen kemény mezőnyre nem számítottam! Előre felek ma este mire hazaérek mennyi lesz az alja...
    Egyebkent a solo játékot preferálom, de később - a nagyobb hatékonyság végett - lehet osszerakok egy sup buildet is! Szóval vegyetek fel bátran friendnek! Split bountira is vevő vagyok!
    Ja a vég célom ebben a szezonban para 1200-1500 körül es hat LB 100 ba akartam eredetileg de ha ilyen nagy a hajtás annak örülök ha az 1000be bekerülők xd

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák