Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cray Tyler

    senior tag

    válasz Cray Tyler #69310 üzenetére

    Lejárt a szerk.

    A monkom célja a T6 tükörsima farmolása, egyenlőre. Nem török high-end GR tankolós babérokra, előbb legyen honnan farmolni a geart.

  • granini

    őstag

    válasz Cray Tyler #69310 üzenetére

    ON: Életvezetési tanácsokat kérnék friss 70es monkhoz. Egy szál pelenkában van egyenlőre. Néztem több guideot, csak annyi lenne a kérdésem, hogy ezekre szabad-e hallgatni. Meg láttam pitti kísérleti monkját is, de gondoltam az nekem túl advanced.

    Ha, good topic !
    Good news: a dps monk az egyik legjobb zuzogep, iszonyat dps-t tud leadni, es emellett tokjo tafneszt is ossze lehet hozni neki.
    Bad news: a fenti allitas sima T6 riftre vagy max 30-32-es GR-re igaz, fentebb felejtos. Szerintem.

    Nadeviszont egy sima riftben egy olyan monk mint az enyem (nyugodtan nezd meg a profilomnal Triss-t) utolerhetetlen.. az egyetlen aki fel tudja vele sebessegben venni a versenyt az a lovas cruz (Kincsem Build :DDD ) , a romakerekezos DH nyomaban sincs.. ugy aprit hogy na..

    Cuccok: holy elemental ag, SonGoKu (vagod sonka gomba kukorica. :DD ) alias Sunwuko szett felulre (vallas + sapi + kesztyu) + opcionalisan alulra inna szet vagy depth digger + ice climbers / crudest boots vagy lehet harom blackthorne is, kinek mi tetszik mind okes.. tovabba 1 db brutal daibo lehetoleg FD de Inna is megteszi.. Emellet meg aughild vert + bracer pl befer..

    Mukodesi elve: fogy a spirit, ut a monk, proccol a mirinae gemm, beduplaz a daibo, ezek mind orbitalis dps-t produkalnak, nekem szokott tolni 150-180 millas criteket is..

    A jo a dologban hogy tul.keppen nincs nagyon megkotve a skillezes. Barmelyik spirit termelo primary skillt valaszthatod (mondjuk ha holy ag akkor nem art ha olyan runaval..) es vegul is barmelyik spender skill-t is viheted, Lehet akar harang is (bar annak megvannak a maga specko cuccai, spia meg masik daibo..) - en a behuzasra eskuszom. Valaszthatod az inner sanctuary-t, barmelyik mantra-t ami a csapatnak vagy neked kell (ha inna szett akkor ugyis kapod mindet..) vihetsz sweeping windet, epifanyt, serenity-t, ami tetszik..
    Ha rajtad van a crudest boots amelyik dupla mystic ally-t ad akkor azt is erdemes vinni kafa mikor harman vagy. :K

    Ha van / lesz popec sunwuko amuleted, akkor elgondolkozhatsz a BoH (breszofhevon) builden is, amennyiben lesz hozza peshkov fejesed, mert akkor azt orbaszajba tudod tolni, blindol meg gyogyit..

    Hat nagyon roviden ennyi. Aztan persze biztos lesz aki mast ajanl, vagy ramcafol es azt fogja mondani hog ysiman lehet dps monkkal 40-es riftet menni, nekem az alapjan amit hajnaldo voltam kiprobalni az en buildem jott be a legjobban.. harangot probaltam nem allt kezre.. BoH-t probaltam nekem az mar tul maceras volt..

    Remelem tudtam segiteni.

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák