Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blaze_

    aktív tag

    válasz Gorneck #62048 üzenetére

    Dettó :D Egy hete farmoltam a vyr gatyát Kadalánál, rakás shard elment és semmi. Erre tegnap adott egyet Kadala és nem telt el 10 perc és riftben esett mégegy. 'nyád...

  • Muton

    addikt

    válasz Gorneck #62048 üzenetére

    mi a jobb:
    a: ha nem esik jade set
    b: esik 2 nadrág 1 lyukkal, egyikre 16 pörgetéssel kerül rá a második, és 2 vért 2 lyukkal és 18-ból sem tudsz 3-at rakni rá (a cipő kivételesen csak közepesen gyenge, az egyik kesztyű trifecta magas inttel, de as nem kellene, amin meg as helyett cdr van, azon az int minimális, a vállasért a kovács fs-t se adna :DDD), és full lenulláz a művelet...

    szerintem az 'a' verzióban fele akkora sincs az ember vérnyomása :DDD

    amúgy kipróbáltam a reggel esett tikland-et. jerammal összevetve, sokkal, de durván érezhetően kevesebbet sebeznek a petek, de tudja fogni a mobokat. 3 t5 run alatt arra jöttem rá, hogy nem ezt vagy azt kell használni, hanem mindkettőt, egyszerre. a peteket az anarch, executioner, death maiden által idétzett íjászok vágják haza. ha ezek jönnek akkor tiklandra kell váltani, ha meg más, akkor meg jerammal kell darálni. szóval kell mindkettő a gyors haladáshoz :)

    [ Szerkesztve ]

    Muton#2316 - $z@r a drop >_<

  • granini

    őstag

    válasz Gorneck #62048 üzenetére

    Lehet én vagyok a másik véglet.. a mázlista.. :U
    Fogalmam sincs mennyi játékórám van az egyes kasztokban, pláne a kieg óta nem számolom mert mentem mindennel.. de az nem járja hogy csak a sopánkodás megy uh kénytelen vagyok adni valami pozitív perspektívát is a népeknek. (nem dicsekvésnek szánom, komolyan.. hanem inkább bíztatás..)

    RoS óta (eltelt kb 3-4 hónap) gyakorlatilag a nulláról (goldom volt, meg némi material, minden mást ugye nekem is ki kellett farmolni..) a következőket tudom felmutatni:
    - immortalos barbar (öv esett, csimma nagyon sokára lett meg kadalától, vért kadala, fejes kadala..)
    - ugrabugra barbár (egy kadala, egy drop, kettőt klán adott, lut csimmát 3-at találtam én..)
    - Cinder+fire+akkhan Pala (szintén vegyes drop de min. 2 akkhánt kaptam vkitől..)
    - megvan mindhárom komplett monk szett is, ebből ugye egset tettünk össze Gornival ami működik is, a songoku monk.. de van inna meg nulldps meg a raimentes cikázós is.. ezt kb én farmoltam és kadaláztam össze alig 2 hét alatt, de szinte végig monkkal toltam..
    - Mara DH-m is lett nemrég, persze DH-val csak szólózom (kb 20% egyébként 80% partiban..) de az szinte csak kadala volt, egyet kaptam.

    Mindez kb az upper casual, tehát esténként 2-3 óra játék, hétvégén több, ahogy belefér. Télen micsináljak hóvan, nyáron pl most alig leszek online.. én, a saját tapasztalatom alapján azt mondom, hogy 1) partizz minél többet, 2) annak fog esni cucc amivel sokat játszol.. semmim, szó szerintem semmim nem volt a monkomra, de amint elkezdtem tolni vele (nulldps ötlet..) minden kiesett szinte..

    És! még mindig van olyan item amit életemben nem láttam még belinkelve se, és még mindig szinte minden kari minden szlotjára jöhet upgrade.. nekem ez, meg a kíváló úriemberek a TS-en már elég motiváció arra hogy ne tegyem le.. Cadiékkal pl übereztünk a minap, és egész jól esett is material, tök élveztem.

    Szóval én egy senki vagyok, egy totál átlagos user aki imád diablózni, de nem 24/7-ben.. és lám mégis lett jó gearem.. igazából egyik se T6, de partiban mind T5 és nekem ez elég.. egyedül a DH-val szólózom, az T4-ig volt unityval, most hogy marás lett megy T5 is, pont elég. Mellesleg dobozolok vele normalon vagy T2-n tehát olymindegy..

    Már többször leírtuk ezen a fórumon a dió az ez..farm, farm farm, ugyanaz a boss 20x egymás után, rift rift rift.. aki nem találja meg ebben a "monotonitásban" az élvezetet, a kíhívást, a sikerélményt vagy amit éppen vár tőle, az ne is erőltesse.. Van aki él-hal pl a CoD sorozatért.. részemről a CoD 4 volt talán amit utoljára toltam, halálosan untat, scriptelt szar, szerveren meg nem játszom. Tehát nem is erőltetem.. 10 éve nincs a gépemen semmi ilyesmi.. Mindenki eldönti maga mi jó neki..

    Az AH kérdése is szubjektív, de néha nekem is hiányzik.. akkor nem hiányozna, ha oda tudnám megkötés nélkül adni a talál cuccaimat a klánon belül.. annak lenne értelme ahogy Gorni is mondja.. az üzlet része sose érdekelt..

    Uff, szótam. Micsoda reggeli poszt :Y

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

  • Rayner

    őstag

    válasz Gorneck #62048 üzenetére

    Ne is haragudj, de ha visszakeresném a régi hozzászólásaid akkor azt látnám, hogy kb. 1 éve le akarod törölni a diablo-t, de valahogy mégse hagytad itt, mert mindig volt valami ami itt tartott.... lásd be a blizz nyert ...beszippantott :D (ettől függetlenül a karaktereid nem éppen a legalja kategória egyik sem... és napi 3 óra játékkal rendben van... ha ennél többet akarsz akkor már többet be kell áldoznod az életedből :D

  • defede

    tag

    válasz Gorneck #62048 üzenetére

    Látom azért nem csak én szenvedtem :). WD 3 kari, jellemzően minden kari 1 féle set-et kapott és szinte mindig csak azt. Amibe a legtöbb óra volt az a zuni, a második kapta a sokat dícsért helltooth és a harmadik csirkés kapta a Jade-t. A DH-nál ugyanezt az elvet követve 1. naty, 2. shadow és a harmadik nagy nehezen a mara-t kapta. 3 hét farm, rengeteg elköltött shard után mikor már feladtam (3 set mara-val) egy riftben kiesett a maradék kettő. Azóta szinte minden riftben esik valamelyik darabja, haverom dh-ja amivel nem is játszik full mara :).
    A monk meg csak amerikai ninja-t tud majd idézni :)

    http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

Új hozzászólás Aktív témák