Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz axel797 #580 üzenetére

    (volt barbárom még 1.0.3 alatt, de azóta nem igazán toltam, A2őn nem mentem át más kasztra váltás miatt)

    a pajzsodon nagyon alacsony a blokk. 40k life nekem picit kevésnek tűnik egy barbárnak, de lehet elég. resistjeid nagyon alacsonyak, A3ra olyan legalább 7-800at szoktak mondani, vagy többet. 22k dammal nagyon lassan fogsz ölni, normális mennyiségű regen és loh/steal nélkül szét fognak kapni mire bármi meghalna. tetejében alapvetően crit damra rámenéssel lehet magas sebzést elérni, az meg neked harmatos. armourod szintén picit alacsonynak tűnik.

    a magas mf meg egész addig jó, amíg az ember meg is tudja ölni a dögöket sajnos.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • S e t h

    nagyúr

    válasz axel797 #580 üzenetére

    Szerintem az armor is harmatos,tanknak szerintem már act2 környékén is 8000 felett kellene lennie, hogy ne érjen meglepetés, plusz meglepődtem ,hogy egykavicsos mellvérted van.
    A skilleknek meg jobban kellene támogatniuk az armourt, te meg offenzív szeretnél lennie, de a skillekkel együtt is alacsony a sebzésed, vélhetően a gyengébb felszerelés miatt.
    A ruthless és weapon masterrel jóval magasabbnak kellene lennie a sebzésnek, azaz nincs meg az alap potenciál, amit a skillek még megnyomnának, viszont nélkülük még ennyi sem lenne.
    Vitality 1000 alatt?Azért fekszel meg pár pofontól, a 40k alatti hp nem túl egészséges akkor amikor alacsony sebzéssel próbálod a monsztákat meggyőzni ,hogy el kellene feküdniük.
    Nem csodálom, hogy ezzel a gearral néhol még az act2 is rázós, a gemeket kifejezetten hiányolom.

    [ Szerkesztve ]

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák