Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz Thrawn #36519 üzenetére

    Tovabbra is tartom a velemenyem hogy mindezek bizony lehetnek valos dolgok, amennyiben az uj act es a lvl70 jatek nehezsege megkivanja.. egyaltalan nem kell itt semmifele karaktert legearelni es esz nelkul eladni mindent.

    A mostani cuccaink nyilvanvaloan gyengek lesznek, egeszen addig amig bizonyos sorait nem misztikejuk ujra. Pelda: a flying dragon daibot csomoan hasznalnank nagyon szivesen most is, csak egy skornhoz kepest iszonyat gyenge.. leginkabb azert mert a CHD + socket + LS harmas kozul csak ketto lehet rajta. Egeszen addig mig valamelyik sorat (ami kevesbe kell, legyen mondjuk a spirit regen..) addig nem pockolgetjuk mig meglesz ez a harom roll.. onnantol kezdve mar nem fogunk annyit bukni vele vs skorn amiert ne erne meg hordani..

    Ha ez igy lesz, akkor valoban erdemes resz par mostnai targybol bespajzolni. Csomo olyan item van amirol csak egyvalami hianyzik hogy tokeletes legyen.. Pl van nem chc-s mempo-m.. er kb 15-20 millat max, mert jo rajta a stat.. eszemben sincs eladni. Alapanyagnak jo..

    Vagy meg mereszebb elkepzelesem: hany olyan item van most amin kifejezetten zavaro roll van (Fury-n meg Nati sapkan a fear, vagy Windforce bow-n a knockback, stb.. ) Mekkora perverz ha azt mondom kiveheted azt a zavaro sort es lehet helyette chd, vita, as valassz kedvedre abbol ami az adott itemen lehetseges roll.. durva lesz.. - de mondom, szuksegunk is lesz ra.. 45-50k life act V mp8-10-en one-hit lesz egy trashmobnak is, erre lehet keszulni..

    Vegy meg ennel is sokkal mereszebb elkepzelesem: jelenleg arcane-os OwE monkom van. Na majd az osszes arcane resist sorat atmisztikelem AR-re, es maris nyertem egy passzivot. Ahelyett hogy mai arfolyamon goldmilliardokert tennem meg most ugyanezt. - persze meg ne mtudjuk mi lesz az ara / kovetelmenye / nyersanyag igenye ennek a funkcionak.. lehet majd nezunk.. 10 DE + 5 brim + 20M gold per 1 roll :Y

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák