Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kokov

    tag

    válasz drk88 #2540 üzenetére

    igen-igen. most, hogy mondod tényleg. Olyan régen volt, hogy már totál elfelejtettem a neveket, próbáltam felidézni kinél mit lehetett beváltani, de semmi, a nevek totál eltűntek.
    Szerintem L2-ben a legnagyobb királyság a kiülős piac volt, mert a zsúfolt város látványa, ahogy éreztette, hogy mindenki egyszerre online adott egy sajátos érzést a gémnek no meg nem volt nagy kihívás összehozni egy ütős csapatot, ránézésre látszott ki az, aki ér is valamit és volt szero ahol csak magyarok voltak. Itt a dio-ban bazira körülményes, ha nem ismered az embereket személyesen, hogy éppen pont azzal az emberrel tegyen össze négyes csapatba, éppen el is fogadja a jelölésed, hogy ismerősök legyenek, tudjon angolul vagy magyarul és éppen online legyen, amikor neked is jó stb. stb. stb. szóval ha igazán szivatós küldiket akarnak, akkor arra alkalmas random összeismerkedett csapatból nem sok lesz. Szerintem tömegével menekülnek solo-ban farmolgatásba és egy pillanat alatt kihal minden, de ne legyen igazam.

Új hozzászólás Aktív témák