Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • abéla

    senior tag

    válasz abéla #19541 üzenetére

    a vicc, hogy az ezt elolvasók egy jelentős hányada ott fog ülni szerda éjszaka/hajnalban a gép előtt, idő-szűrésre állított ah-val :DDD .

    hootka!

  • simsi

    csendes tag

    válasz abéla #19541 üzenetére

    Igazán nem értelek, én sem venném meg azokat a cuccokat mint ahogy írtam is. Hiába keresnék akár 200met vele nem éri meg számomra.
    Szatesz gatyája 12 emberen van. Itt is lassan eléri az 1 hónap a listázást. Meglátjuk mi lesz vele.
    Szerver leálláskor 900m alatti termékekre nem bidelek csak a milliárdos itemkre utazom. Azokat meg leginkább csak rendelésre, mivel egy 6% chc mempót is nehezebb eladni még 100mel a többihez képest mivel kevesebb a nagy mennyiségű golddal rendelkező gamer, mint a közepes. Az ilyen termékeket van hogy hetekig kell árulni. Lásd Samy ICE climberse amit egy milliárd alatt vettem meg és 2 milliárdért adtam el. Neki kellett a gold nekem meg volt. Összességében többet kerestem volna az 1 hónap alatt ha a goldot más termékbe fektetem. Biztos ő is haragudni fog rám mert el tudtam adni jobb áron.
    Átlagosan napi 100-200 itemet veszek 20-50m között amit 30% haszonnal teszek vissza és 6 accounttal árulok. Így megvan a napi ~200-300m haszon függően attól mennyi időt AHzom. De gondolom te is vettél már olyan cuccot amit eláraztak. Ott nem sajnáltad az eladót, hogy mekkora madár volt? Neked akkor mennyire van vastag bőr a képeden, hogy engem kóstolgatsz mikor te is szívatsz meg másokat? Csak azért, mert veled ez történt már intoleránsnak kell velem lenned? Csak gratulálni tudok! És hogy a haverjaim lennének azt kétlem, de innen a fórumról is ismerek olyat aki már előttem is így vásárolt.

    800mért vettem egy ruhát elszámoltam a dolgot és 1200m helyett 120mért tettem vissza. Elvitték, benéztem. Most akkor én is kezdjem utálni azokat akik így vásárolnak?

    Ha meg király arc akarok lenni mondjam el a tuti módszerem? Baromira nem akarok az lenni. Te is tudod mik azok a cuccok amiket érdemes megvenni te is vagy bárki más szánja rá az időt is keresgéljen napi 4-5 órát az AHban és neki is lesz lehetősége elérni a milliárdos szintet ha az a cél. Persze csak akkor ha megtudja állni, hogy ne költse el a saját gearjére ami úgy is pár hét múlva az ilyen dupe-olt itemek miatt értékét fogja majd veszíteni. De mint ahogy írtad ehhez biztos tehetség kell ami neked nincs ezért akarod, hogy leírjak pár dolgot, hogy többet is tudj mint, hogy szeded a lootot!

    Ismerek olyan embereket akiknek RMAHban vásárolt terméke eltűnt a karakteréről. Illetve olyat is akit bannoltak a dupe-olt termékek miatt pedig csak jóhiszeműen megvette.
    Nem kell nekem hinni vegyétek vigyétek, mert a blizzárd a ti gondolataitok szerint nem tesz semmit, meg úgy sem tenné meg mivel fél a pertől.

  • lakisoft

    veterán

    válasz abéla #19541 üzenetére

    Úgy látom már megint kibontakozik egy flamecsata. Ennek mi értelme van? simsi és "haverjai"??? mi? Nem hogy örülnél hogy ennyivel is többet kapsz a gagyi lootjaidért már még lootot sem kap nem hogy gagyi lootot. ;)

    - Árad -

Új hozzászólás Aktív témák