Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ProEvoFan

    nagyúr

    válasz Sirandrish #13097 üzenetére

    Copyztam?Loptam?Mert ezeket az itemeket használják több millióan? :D Tehetek én róla hogy nincs másik fajta item a játékban?Úr isten, ezt ugye te sem gondolod komolyan...megkérem a Blizzardot hogy írják át azokat az item neveket, amiket használok (mondjuk ProEvoFan-ra), és akkor tényleg már egyedi gearom lesz.

    "Mióta? Mióta TE átlépted azt a határt?"
    Nem.Figyelemmel követem a többi Monk fejlődését.Az én 155k unbuffed sebzésemmel az erős Monk alját nyaldosom.Rengeteg ember már 185k unbuffed sebzéssel rohangál, én attól messze vagyok....de nagyon messze.Tudod a durva jó itemek egyre olcsóbbak, ezért könnyebb nagyobb dpst elérni.

    "Gorni-val összedugtuk a fejünket..elköltött 120M-et (harmad annyit mint te) és majdnem ott tart ahol te...és mindezt a kötelező fury nélkül.."
    Ja, Gorneck 113k unbuffed sebzése tényleg majdnem annyi, mint az én 155k unbuffed sebzésem....tudod, 130k környékén kezdődik a fejvakarás hogy mi merre hány méter.De most már egyre könnyebb összerakni egy jó Monkot, mert esett a jó itemek ára is.

    Nem veszem támadásnak, de most tényleg butaságot írtál.

    Ezt a copyzást tényleg nem értem...mindenki dobja el a kezéből azt az itemet, amit más is hord?
    Én saját magam állítottam össze a gearomat.Senki nem mondott semmit, hogy melyik tárgyat vegyem meg.Csak tanácsokat kaptam, mint itt annyi ember, aki kérdez...pl: a Furynál, hadjam el a pajzsot mert az vicc a Monknak..stb.De az itemeket én választottam ki, én turkáltam érte az AHban, én állítottam, válogattam össze a felszereléseimet... úgyhogy kikérem magamnak ezt a lopás kifejezést, mert ez egy f@szaág amit mondasz....ha ez lopás akkor minden Diablo 3 játékos lop...

    [ Szerkesztve ]

  • Dadan01

    senior tag

    válasz Sirandrish #13097 üzenetére

    Ez se b*szogatás lesz, csak egyfajta elemzés az átlalatok összehozott "egyedi" buildről. TR build igazán akkor működik, ha böszme skorn vagy efféle eszköz van a főszereplő kezében. Létezik DW (dual wield) TR adaptáció is, csak itt még a két fegyver miatti magasabb atk speed miatt is gyorsabban fogy a spirit. Ha már DW, akkor a jó választás két mace/spear lenne, és nem csak a mérsékelt spirit felhasználás miatt, hanem a magasabb wep dam miatti jobb sebzés okán is. Duplán is rossz a fegyverválasztás az álmoskönyv szerint.
    Cyclone strike az egyetlen skill, ami más a standardhoz képest (itt akkor a copy csak 83%os, passzívokat nem számítva), de gondolom ez valami csapatolós support skill lehet, mert a weapon damage itt is a béka s*gge alatt van ezekkel a fegyverekkel. A passzív választás elismerten nehéz dolog, mert annyi szar közül kiválasztani azt a hármat ami ér valamit, komoly kutatómunkát kíván, így erre nem térnék ki.
    Ami a hatásos dpst illeti azt megsaccolni nem tudnám így, de gondolom mp1 nem okoz gondot. A magam bőrén tapasztalom, hogy ha nem teszem fel az egyetlen monk über-cookiecutter-dps skillt (SW/cyclone) akkor bizony kétszer-háromszor több idő leverni a dögöket. Az SW egyrészt ugye sebzi a közvetlen környezetet az aurával, plusz minden létrejött tornádó belecsap az éppen gyepált gonoszba, plusz még két másodpercig csapkod ide-oda, úgy +150% wep dam erejéig, ami azért nem kis teljesítmény. A fő gond az, hogy nincs más hatékony monk build, ami alkalmas magasabb mp szinteken kalandozni, míg mint kiderült a WD gyakorlatilag számtalan variánssal is életképes, barbárnak is kettőnél több, gyökeresen eltérő buildje létezik.

    Egy pókeres hasonlattal élve olyan ez a TR build, mint ászpár ellen 72o-val allin menni, hosszútávon csak veszíthetsz, és az sem számít, ha egyszer-egyszer mégis leesik az asztalra két hetes.

Új hozzászólás Aktív témák