Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz DjDanee87 #114470 üzenetére

    negróra én találtam kézreálló buildet, amivel jól elszórakoztam :) land of the dead (+frozen) és skelmage (+life support) a 2 aktív skill, többi meg devour (+aura), blood rush (+potency), bone armor (+disloc), simulacrum (+reservoir) ...passzívok: dark reaping (lol: nem is kasza volt kézben :D ), life from death, extended serv, final service

    blackbog kézbe (overwh essence passzívval meg ölésenként 1sec cd red-del), lost time, steuart, hexing pants, witching, nailuj+krysbin gyűrűk, requiem, st archew, reaper, razeth, andariel és haunted amu... természetesen lod, enforcer, trapped gemek... kockába cycle, tasker, squirt

    simulacrumot benyomom, majd mehetnek a mage-ek 4-esével... essence termelődik izomból, szaladgálok, takarítom a hullákat, hexing gatya dolgozik, folyamatosan pakolom a bone armor-t és kivágom a land of the dead-et, ha épp eszembe jut :) egyedül a hülye ajtók tudnak belassítani kicsit... ratyi cuccban gr85öket nyomtam vele :K

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák