Keresés

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Sirandrish #50061 üzenetére

    megoldás: kiegyenlíteni az esélyeket azzal, hogy a saját ütésed+lövésed lassan roncsolná a cuccokat, mint eddig (ha téged csapnak, az nem) ...ezen felül meg csak a halál :K dh-ként nekem így is megfelelne és a melee karakterek is örülhetnének... hasznosabb lenne a cuccokon az ignore dura loss-os spec is és figyelhetne mindenki jobban... aki meg sír a repair cost-tól, ne erőltesse ami nem megy :K

    ui: ami viszont morbid lenne: halálonként 1-10% gold loss :DDD (esetleg xp loss a paralevelből) ...d2ben legjobban az xpbukás akasztott ki... főleg, hogy csomószor egész napi "munkám" ment kárba 1-1lightning ench+multishot pakktól... (ráment talán 2 billentyűzet meg néhány egér is)

    #50063: már szerintem hónapok óta inf dia kill előtt vagyok :DDD sz@rakodott a netem, amikor csapatban nyomtuk volna, de nem is izgat... elvagyok a2-a3-ban, élvezem... dia meg rettegjen... ha lesz ss-el buffolt 250k damom (most 200nál tartok), majd elpicsázom... valahogy nem motivált azóta sem, hogy most akkor mindenképp lenyomjam... hasznosabbnak tartom a farmolást és ebből csordogál a pénz is (5eur tisztán bejött már ma is)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák