Keresés

Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    válasz X Factor #43325 üzenetére

    sharpshotterrel mész vagy anékül?

    1800 dex... hú, bár végülis megoldható. a két vites gemet meg nem akarom kiswappelni, jelenleg a3ban éppen túlélem ha megüt egyszer egy fehér, ennyit meg párszáz dex nem ér.

    közben fegyvert cseréltem, 1mért (7m így összesen a kari kb), 55crit + socketből 60 (csak 912 dps sajnos és buktam a dexet, de life steal és life on kill maradt), ezt még a nap folyamán valszeg upgradelem starig. life steal és life on kill maradt, -700 dam, viszont tesztelésképp sharpshooterrel olyan 52ről 72re ugrott a damom.

    az a baj, hogy jelenleg 46os critem van, így nem kel SharpS, kesztyűn már most van 26, amun szintén van critem. viszont weapon mastery miatt így jelenleg már megvan a 284%, ez gemcsere után 294 lesz. esetleg 600ks gem csere után (perfect star emerald craftom nincs) meglesz a 300+.

    izé, hungering arrownál legalább idő kell az íjnak, evasive firenél már tényleg instagibel a clone:). próbáld ki elfutást és mond mi lett.

    ja igen: lassan de biztosan haladok azmodan ballisztái között. kb mint diablo2ben pl8ban a fullvit FO+FB sorc WSKn.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Aktív témák