Keresés

Aktív témák

  • Cyberbeni

    addikt

    válasz X Factor #22161 üzenetére

    én is simán elvagyok infernón dh-rel a távolból

  • mikromanus

    veterán

    válasz X Factor #22161 üzenetére

    Act 1-en ellehet. Az a csali minden nehézségen. Aztán Act 2-ben beletolják az arcodba a nálad hármoszor többet sebző, százszor több HP-s és gyorsabb "közlegényeket" és instant halál minden második lépésnél. Bár egy darabig ellehet, mert nyílt terep van sokáig. De az Act 2 kezdése mindenképp meglepő és mulatságos lesz. Itt már a Blizz gondolt a gold visszaforgatására a rendszerbe. Sok-sok javítási meló lehet :D

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mephi666

    nagyúr

    válasz X Factor #22161 üzenetére

    hazamegyek, dobok be kis tápot, aukciózok+kajálok és aztán bepróbálom :) szerintem act4 laza lesz ekkora dammal... húzok még rajta ezerrel (ha elérnek, tökmindegy, hogy 10k vagy 40k hp-ről halok... legalább addig beosztok egy rakat sebzést, míg "elkapnak" :D )

    ...ha nem megy, akkor elkezdem a wizardot vinni tovább lvl33/nm act1-ről (monk+dh lvl60 hell vége), aztán szépen viszem fel az összes karit: könnyen lehet itt még inferno nerf (ha meg mégse, gyűlik a pénz+gear és jobbak az esélyek)

    #22164: haverom ugyanezt mondta, hogy kell a monkjának vagy 300-400k gold, hogy tehessen egy kisebb sétát infernon :DDD kíváncsi vagyok azért, "poénnak" jó lesz... max farmolom act1-et

    ui: ezt amúgy észrevettem már, hogy egyik területen 1shotoltam a terepet és mentem ezerrel, következőn meg 1ütéssel öltek :) ...ilyenkor kellett általában vásárolni ah-ból... hirtelen jön néha a mélyvíz

    ui2: ja, első skillem az "evade fire", amivel nyílt terepen jól lehet szórakozni... ha közel van a monc, beleshotolok a legközelebbi 3-ba és visszalök engem, hogy ne érjen el :) remélem működni fog inferno-n is

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák