Aktív témák

  • priti

    addikt

    Na végigtoltam inf act2-őt egyedül továbbra is nulla chd, chc mellett. Úgy ahogy mondtátok, hogy ha valamivel nem bírok azt hagyjam ki. Végül egyetlen pakkott kellett kihagynom (beszúrtam a képet), a többit kinyírtam, de rakásszor haltam. Szerintem itt csak a nagyszáj megy, hogy használj ezt+azt. Most ahogy így egyedül toltam sokáig (eddig inkább multiztam) szerintem tökmindegy milyen varit használsz, csak a cuccon múlik. MB-vel is ugyanannyi esélyed van, mint távolsági+teleport-tal. Úgy haltam többször, hogy lefog pirossal és mellémteszi a fagygömböt ami mire elindulhatnék eldurran. Na ezt a kettőt egyhelyben nem éltem túl soha. Ha teleport van bennt akkor sem tudnék semmit tenni ez ellen, szóval oltás hogy ezt meg azt kell használni és akkor megy. Ez teljesen random.
    Mint a képen is látszik befutottam a lánc ellen a ficakba, de egy nagy kalap bug az egész gém, mert ugyanúgy sebzett a lánc, mintha benne álltam volna. Mindegy ot már kikerültem őket. act3 sokkal könnyebb nekem, csak repkedek a várfalon annyi mob van, sosem fogy el a vari. Megint lement vicc szintre szólóban, jó az eliteknél könnyen szívás van, de az összes többi semmi. act2 végén a BOSS csak harmadszor lett meg, elsőre majdnem, de akkor derült ki, hogy egy robbantás vagyok full életről ha nincs rajtam a DS. Másodjára én qrtam el. A lényeg, hogy a gém van totál elcseszve. Ha kikerülsz egy-egy pakkot akkor semmi, az a pakk meg esélytelen. Ergó elcseszték és nem én vagyok béna. Vagy ez szerintetek normális, hogy a boss-t ki tudom nyírni egy sima pakkot meg nem ugyanazon az acton? Ez szerintem büdös nagy tervezési hiba.

    Hardverlesen

Aktív témák