Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz Djuree #39100 üzenetére

    Kissé el vagytok tévedve, vagy nem igazán értem, hogy akkor jó, hogy van AH, vagy sem? Az AH elsődleges célja épp az, hogy meg tudd szerezni azt az itemet, ami épp neked kell. Véletlenszerűen potyognak a cuccok. Kicsi az esélye annak, hogy épp neked való, vagy a játékstílusodnak megfelelő tökéletes cucc essen. Erre van az AH. Eladod ami nem rossz, de neked haszontalan és veszel más játékosoktól olyasmit ami neked megfelelő de nekik nem kell. Az hülyeség, hogy nem esnek használható cuccok. Sok "fura" dropból mindenkinek van 1-2 jobb is. Nekem is esett aztán minden. Volt olyan is ami használható és meg is tartottam, de a többség vendor, kovács vagy AH-ba megy.

    Itt is esnek használható dolgok ugyanúgy mint D2-ben, itt is ugyanúgy a ritka, vagy tökéletes közeli statos felszerelés drága és/vagy nehezen megszerezhető. Az idő szerintem megszépíti neked a dolgokat, de a D2 egy böszme nagy vadkapitalizmus volt mindenféle biizonyalan üzlettel (ist, pul, vagy gemekért cserebere, d2Jsp, scamerek, ügyeskedők). Sokkal bizonytlanabb és rosszabb volt. A hell viszonylag könnyű volt ott. Játszhatsz itt is hellen ha hiányzik a könnyű monstrairtás.
    A közepes cuccok olcsóak. Egyrészt könnyen megveheted, másrészt eladni nem túl jövedelmezőek. Már közepes felszereléssel is játszható inferno. Mondjuk minnél előrébb vagy az actokban annál nehezebb ha nem megfelelő a felszerelés, de ez így van jól. HA minden könynen menne, akkro meg hamar megunnátok is menne az írogatás, hogy milyen kiábrándítóan egyszerű és miért nem nehezebb. van akiknek semmi se jó. :D

    Ha nem AH-znék akkor is eljutotatm volna hellre és infernóra csak lassabban. Nem kell speckó extra cucc hozzá. Resistek nélkül fegyver váltogatással jutottam hell végére, de nélküle is lehetett volna haladni, csak picit nehezebben (hell közepén kezdtem az első karival szintenként fegyvert vásárolgatni. Addig elég magatalálósan haladtam). Második/harmadik karikkal meg hasítok mint az istennyila. Elég gold esik, hogy vagy AHból, vagy vendortól "jó" cuccokat vegyünk és hell végére szerintem kis alap is lehet a felszerelkezésre. Alacsony neházségen nekem olyan gyakorinak tűnt a pénzpotyogás és a globe eső:DDD

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Aktív témák