Új hozzászólás Aktív témák

  • woker

    aktív tag

    válasz pimpi001 #11659 üzenetére

    Most ezt én nem értem, vagy tényleg egyre zavarosabb ez a dolog... Sem az aspectek, sem a fragmentek nem account boundok hanem class specifikusak. Én mindhárom karakteren végigtoltam a kampányt meg az összes egyéb lightfall küldetést a warlockomon, de se a titánon, se a hunteren nem adott meg semmit, még utólag sem. Akkor sem fog esni több strand meditation egy karakternek ha az inventory-dban (karakter+post master) van elég ahhoz, hogy a maradék fragmenteket/aspecteket unlockold az adott karakteren. Szóval ha nincs elég strand meditation az inventory-ban _és_ strandet használva sem esik akkor az valóban bug, mást nem tehetsz mint jelented bungónak és vársz, hogy javítsák. Próbáltam keresni hasonló jelentéseket ilyen problémáról, de csak olyanokat találtam ahol úgy próbáltak meditation-t farmolni, hogy a rendszer látta, hogy van elég meditation az inventory-ban, hogy az adott karakteren a maradék fragmenteket/aspecteket feloldja ezért nem dobott nekik.
    Ha a guradian games-es diamon medallion-ra gondolsz, akkor lépj be bungie oldalán és refresheld a claimelhető itemeket, ezen a héten nekem is külön kellett refresh-t tolnom mert 1 nappal később sem tűnt fel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák