Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz lajosx #634 üzenetére

    Dragon god egy o-betüvel és nem kötekedek de így teljesen mást jelent.
    Szóval olyan nincs hogy merre kell menni.
    Azt is lehet hogy minden világ első bossáig elmész és így minden világba belekóstolsz.
    A játék meg úgy erősödik hogy minden világban a második szakasz erősebb mint az első, szóval ha már ajánlott útvonal akkor ez is jó lenne egynek.
    De pl a játékban ez egyetlen jó grass farmoló hely az az 1.3.
    Ott már full moon grassokat dob kb mindenki de még jobbakat is. De hogy oda bejuss, legalább egy világban meg kell ölni az utolsó bosst.
    Ez is lehet egy irány hogy mihamarabb elérd ezt a területet és legyen hol füvet farmolnod ha kell.

    De én pl úgy alakítottam ki magamnak az útvonalat vagy két pont van ami nem szokott változni.
    Az egyik hogy 1.1 után 2.1ben elmegyek a pókig, ezt csak azért hogy szerezzek némi követ ilyesmit. Majd átmegyek 4.2re ahol elvergődök az utolsó bossig, mert az ő lelkéből lehet megcsinálni az Anti magic field-et ami meggátolja latriában a polip fejüeket hogy bármit varázsoljanak. Na így végigmenni 3.1en az nagyon jó érzés. ;]
    Ezután még annyit csinálok meg hogy 3.2be annyiszor megölöm magam ember formában hogy lemenjen a word tendency pure black-be, mert akkor alul a kulában gázolós részen a gömb alaku csupakéz ellenfélnél felvehető a sodden ring ami azt tudja hogy tudsz gurulni a sűrű mocsárban is. Ez majd az 5.2 világban lesz baromi hasznos.
    Ha ezek megvannak akkor a többi tetület már tetszés szerint.
    De ha az anti magicet nem is de a sodden ringet mindig felveszem mert anélkül a mocsár egy kinlódás és köszönöm de abban volt elég részem még a ps3 verzióban.

    Szóval igen van. Ha meghallsz egy világban akkor romlik egyet a world tendency vagyis dióhéjban nehezedik az adott világ.
    Úgy javíthatod ha bosst ölsz.
    Ezt úgy képzeld el hogy alapból nullás a világ mikor kezded a játékot de ez lemehet -3ig ami a pure black, vagy ha 3 bosst megölsz úgy hogy sosem halsz meg ember formában akkor +3ig felmegy ami a pure white.
    Szóval azt javaslom bossok után menj haza a nexusba és öld meg magad és csak az után menj vissza tovább haladni.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák