Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz mghltm #78250 üzenetére

    Egyértelműen a sofőr.
    Segítő kell, ha a helyzet, terep, hely szűke megkívánja, de ez teljesen nyílt, széles, belátható terep volt.
    Itt egyszerűen a sofőr nem nézett körül mielőtt megkezdte a manővert.

    Mai napig nem értem, hogy az elérhető biztonsági berendezéseket miért nem használják az emberek.

    Hahu-n árulnak 8.000 kishaszongépjárművet.
    Ha beállítod, hogy tolatóradar, akkor mindössze 500 találat van.
    Közben pedig alig látni az utakon olyan kisteherautót, aminek nincs megnyomva a hátulja.

    Én is azt gondolnám, hogy totál alap dolog egy ilyesmin a tolatóradar. Az emberi hülyeség ellen viszont nincs orvosság, a videó elején egyértelműen látszik, hogy körülnézhetett volna a sofőr még a tolatás megkezdése előtt. 100%-ban belátta a terepet mikor még merőlegesen volt hozzá képest.
    Ez a tipikus lesz.rom hozzáállás, "én vagyok a nagyobb, majd odébb mennek alapon"

    Engem is tolt már meg majdnem teherautó és még neki álltt feljebb, hogy "nem látom, hogy jön".
    Mondom b+ és te nem láttad, hogy jövök mielőtt belekezdtél volna a tolatásba?

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • XtremLor

    őstag

    válasz mghltm #78250 üzenetére

    Itt a sofor volt a vetkes, latszott hogy a gyoker az elso perctol nem figyelt, amikor befordult is mentek emberek nem igaz hogy egy csoportot nem vesz eszre....utanna nem csoda hogy nem latja a not teljesen a holtterben volt, de ha keresztul megy valamin miert nem all meg egybol?
    Tolato radar jol jonne szerintem minden nagyobb autora furgontol felfel...de ez Oroszorszag ott teljesen mas vilag van! :U

    "Legen...Wait for it...Dary"

Új hozzászólás Aktív témák