Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PindurAnna

    Közösségépítő

    válasz copass #53523 üzenetére

    Régen autóval jártam ide-oda. Most már bringával járok melózni, mert Piac-Arany János utcán sok lenne a parkolás. Kb egy hónapja tekerek és másik oldalról is látom a közlekedést, mint előtte amikor gyalog és autóval közlekedtem.

    Teljesen felesleges okoskodni vitázni ezen a témán. :Y

    Minden embernek kellene vezetni járművet, tekerni bringával és közlekednie gyalog. Akkor mindenki másik oldalról is átlátná a témát. Így mindenki épp azt szajkózza amit épp nem használ, és meggyőződése, hogy ő helyesen közlekedik.
    De nézzen mindenki magába - függetlenül attól hogy mivel közlekedik - nincs olyan ember aki szabályosan nyomja az autót, tekeri a bringát vagy épp sétál.
    Mindig is lesznek, minden oldalról vitatott kérdések.

    Mindenki a legbiztonságosabb közlekedésre - persze a normális emberek - törekszik. Én sem fogok a Csapón sem kinn az autók között és a száguldozó trolik mellett tekerni jó mélyen beszippantva a néha tömény füstöt, szabály ide vagy oda...

    Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

Új hozzászólás Aktív témák