Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz Salex1 #145289 üzenetére

    Tudatosan... igazából ezt is nehéz definiálni, mert két féle vezet : egyrészt csak házra/lakásra veszel fel (ezenfelül még a munkaeszköz amivel pénzt keresel a másik ami elfogadható számomra hitelből) és semmi másra.
    A másik irány amikor nagyon tudatos vagy és kell egy kristálygömb, hogy X év múlva nem válsz-e az asszonnyal, nem történik-e váratlan baleset, gazdasági válság, munkahely elvesztés bármi...

    De ha figyelted, nem is a lakásra hitelfelvevőkre reflektáltam elsősorban, hanem amelyik TV-t, telefont, autót vesz hitelre, mert meg kell mutatni, hogy neki van. Aztán fizetés előtt egy héttel 5000ft-ja nincsen, de féltéglával veri a mellét, hogy neki van 15 éves BMW, meg almás telefon, meg fél falat beborító TV, stb.

    Gyerekkel meg úgy vagyok, hogy szerintem ma Magyaroroszágon egy is komoly bátorságra vall, barátnőmmel azt beszéltük, hogy egyről is akkor lehet szó, ha látjuk valamelyest az anyagi biztonságot, ami bizony megeshet, hogy nem ebben az országban lesz.

    Semmi kétség, sok válás lesz, meg az is érdekel, hogy majd azzal mit kezdenek, ahol aláírták a 3 gyereket aztán 1-2 után már válás lesz ... (BTW három gyereket felnevelni anyagilag nagyon komoly kihívás, nem csak az etetésükre, a ruháztatásukra, a számítógép, telefon stb gondolok, hanem a tanítatásukra, valamint arra a meg nem keresett pénzre amit mellettük nem lehet megkeresni... )

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák