Új hozzászólás Aktív témák

  • zolikaDB

    veterán

    Egy facebook csoportban olvastam ezt a kis anekdotát, gurultam tőle :))

    "Felszállok a buszra, természetesen tolakodva. Én 65 éves vagyok nő vagyok adják meg a tiszteletet. Természetesen a batyumat rátolom a lábadra, mert te fiatal vagy semmi dolgod és bírod is. Nincs hely, micsoda modortalan vad világ! Az a két srác átadta ugyan a helyét, de attól még csúnyán nézek rájuk. Semmi dolguk naplopó minden fiatal. Igaz, hogy az egyik kismillió papírral a kezében magol valamit, suli mellett biztos iszik bulizik és hülye is. A másik srác munkásruhában ácsorog, na ők pont semmit nem csinálnak, az nem munka ééén ledolgoztam 40éves a konzervgyárban megtudnák a mai fiatalok mi az a munka! ó. már csak 6 megálló van és leszállok! Előrre kell jutnom. Igaz mellettem van az ajtó, de én a busz közepén szállok le átpaszírozva magam mindenkin. Hasba ütön véletlen szegény terhes nőt, de ahogy nézem biztos drogozott és kurva volt, amúgy is hülye lett volna a gyerek. Na Elhagytuk az utolsó előtti megállót, jelzek és leszállhatok...Engedjetek előre, 65 éves vagyok, ledolgoztam az életem! na! Nembaj, hogy 10 ember is ott száll le nekem elsőként kell lejutnom, nem bírom a bezártságot, 40évet dolgoztam a konzervgyárban. Sietni kell, 10 perc és jön az Auchan busz, be kell érni mert 11 forint a kifli. Bezzeg nálunk Bivalybasznádon 25 forint tiszta rablás...11 forintért televásárolom a batyut kiflivel... Még nem sült, ki mert ezek a lusta pékek biztos aludtak az éjszakás műszakban... ordítok hisztizek, hiszen 65 éves vagyok nekem jár az akciós kifli!!! "

    Eladó 2db új Galaxy S23 tok: Nillkin + Ringke, érd: PÜ!

Új hozzászólás Aktív témák