Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    jaja erősebbek. ezeket második végigjátszással se kapnád meg a játékba csak ezt is belepakolták hogy kiengeszteljenek amiért ezt a részét elkurták a játéknak.
    figyel én úgy tudom a cutter-t akkor adná be ha már egyszer lenyomtad. de nekem fent se volt az első rész gépen mikor a 2részt először totlam és beadta végigjátszás után.
    a 3. féle cutter-t meg amit még bead a patch szintén nem kapod meg sose ahogy a többi fegyvert sem.

    a ruha fejlesztés itt úgy néz ki hogy nem egyre több vasat pakol a ruhádra meg változik a sisakja mint az elsőbe hanem van többféle formájú és egyre erősebbek.
    az alap az olyan mint az első részbe. az úgy is marad. aztán van két modernebb, az egyiknek vastagabb a ruha része a másikba meg vékonyabb vagy. meg van egy klasszikus ruha az meg egy nagy behemót ruci. nekem az a kedvencem.
    aztán kövi végigjátszásra adná be ezeknek a ruháknak a fejlettebb változatát ami annyit jelent hogy úgy néznek ki mint ezek csak más rajtuk a minta-festés meg mind 25%páncélt és max invetory-t biztosít.
    de egyébként ha vissza felveszel egy régebbi ruhádat a páncél és az invetory megmarad és nem csökken vissza a korábbi ruha adottságaihoz.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák