Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz kory24 #280 üzenetére

    Azért nem kaptál XP-t, mert lvl17-vagy. És oda már magas a szinted, nem kapsz tapasztalati pontot a kill-ekért (vagy csak nagyon keveset). Itt van a szint/tapasztalati pont megoszlása: [link]
    De ad XP-t, lvl13-ig jól lehet ott haladni a szintezéssel. Aztán 15-től lehet már menni 10-50-be. De én nem tanácsolom, mert a többiek nem fognak örülni neked. lvl15-től HG 20-ig, és utána a 10-50 esca.
    Viszont az is nagyon jó, ha csak HG (Hunting Ground)-n szintezel, mert több cucc jön onnan mint esca-ból.
    Lehet egyedül Esca-zni. Elindítod a keresést, és nyomsz egy stop matchmaking-et. Xbox-on "X" gomb (máshol nemtom).

    Kicsi escalation-ben azért jobb egyedül menni, mert minél többen vagytok, úgy erősebbek a behemótok is. És ha jó cuccod van, solo-ba pillanatok alatt át lehet szaladni egy kis escalation-on. Nagyon jó cuccban meg már a nehezebb esca-n is.

    Joccc07
    Szerintem jó móka másokkal HG-n menni. Ad egy jó kis feeling-et. Egyedül könnyebb lenne, de én nem tenném vissza a helyükbe. Ez megmaradhatna ilyen közösségi helynek.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák