Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NeoExDeath

    aktív tag

    válasz Kvelstadt #83 üzenetére

    A sárkány nekem segítséggel nem volt vészes. Egyedül éreztem hogy nem lenne egyszerű. Nekem érdekes módon a Sanctuary Guardian, és Artorias volt a két legnehezebb DLC-s boss. Mindkettő elképesztően agresszív és gyorsan támadnak. Artorias-t egyedül vertem le, de bele telt egy kis időbe, míg kiismertem a mozgását, és hogy mikor érdemes támadni, utána nem volt vészes.

    A Lordvessel lerakása után pont az a jó hogy mi döntjük el merre haladunk. Én először mentem a Four Kings-hez, aztán Lost Izalith, Catacombs, és most megyek majd a Duke's-hoz.

    Amúgy tegnap este rájöttem valamire, egy hiányosságra :) Online play-ben az üzenetek azért nincsenek eléggé értékelve, mert szerintem kb senki nem tudja hogyan kell. Én tegnap tudtam meg egy wiki ből, hogy ha olvassuk az üzenetet, és Select-et nyomunk (PS3-on), akkor lehet értékelni. Csak erre a játék nem hívja fel a figyelmet, szerintem kevesen tudják. A wiki szerint az értékelések számától függ hogy az üzenet mellett milyen Avatar van, de én még csak undead merchant-es képet láttam a gyáriakat leszámítva, mert nem találkoztam még olyan kommenttel ami 100 fölött lett volna értékelve (Demon's Souls-ban rengeteg olyan volt!)

Új hozzászólás Aktív témák