Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz Sirandrish #794 üzenetére

    Es meg tudnek mondani, mert van meg alapveto info a jatekban amivel nem lovok le semmit csak nem akarok tul sokat a nyakadba onteni hirtelen.
    Ez sem sok amit eddig leirtam csak hosszan korbemagyarazosan irtam le.

    Am a set is egy fontos dolog. Pancelszet-ek.
    Ugy varialhatod oket ahogy akarod de mindenki full set-ben szokott jarni mert ha valamire szuksege van pl fitre resist, akkor az adott set minden darabja jobb mint amit mas set ad.
    Nekem 2 set-em volt mert nem szeretek oltozgetni viszont van ket dolog a jatekban amit nagyon vedeni kell, vagyis en attol a kettotol feltem legjobban mert mindketto olyan hogy nincs ellene antiszerum vagy ilyesmi mint pl poison ellen a noveny. az egyik eleg gyakori a masik meg rohadt veszejes. Fire es curse.
    Az egyik a Black iron set mert az a legerosebb olyan set ami a legtobb fire resist-et is adja.
    Van 2 masik erosebb de azok termeszetesen gyengebbek resist-be es annyival nem jobb a fizikai vedelmuk.
    A masik a curse. Ha be-t megk0vulsz es aztan atkozott leszel amit puring stone/al lehet feloldani ami jatek elejen meg nem sok van.
    Az a hatasa hogy kb lefelezi a jelenlegi eletcsikod es nem tudsz humanity-t sem hasznalni.
    Na ez ellen volt nekem a paladin set.
    De am curse ellen tudsz majd venni vagy akar talalni is egy jo gyurut.

    Egyebkent ezeken kivul van 3 set ami mar most undead parish-bol elindulva felszedheto es mindharom akar engame set is maradhat ha fejleszted. Persze annyi koved nem lesz h mindet fejleszd.
    Az egyik az elite knight set. Sokan szeretik es ha pvp/rol nincs szo csak sima singe player/rol akkor egy nagyon jo set.
    A masik asszem Eastern set a neve. En ezt valasztottam mert a fizikai vedelme kb az mint az elit/nek viszont a resist-jei kicsit jobbak es en szeretem a resist-eket. :)
    A harmadik a Stone set. Ez nem fejlesztheto viszont alap szinten olyan eros mint a masik ketto maxra huzva. Jol hangzik de a hatranya hogy nehez szal az eleyen csak equip load buff gyuruvel tudod felvenni vagy ugy hogy nagyon sokat adsz endurance-ra.

    Mindharom set a Darkrot garden-ben talalhato es pontosabbat nem tudok mondani hol van. Sotet erdo nehol titkos jaratokkal es eros ellenfelekkel. Volt hogy inkabb futottam mint tisztitottam a terepet.

    De addig is amit talalsz sisakot vagy barmit ha jobb mint ami rajtad van fegyed fel csak ne fejleszd mert a kovet kivenni nem lehet es pazarlas azokba a set-ekbe beledobalni.

    Ja a resist/ek meg ugy vannak hogy asszem a pajzs ad magic light/ning es fire resist/et a ruha pedig ezeket meg meg melle a tobbi nem elementalt hogy poison meg ilyenek.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák