Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mans20

    addikt

    válasz Kvelstadt #58 üzenetére

    Nem írtad,gondoltam inkább egy olyan fegyver kell ami később is hasznosabb,de túlbonyolítom szerintem.

  • NeoExDeath

    aktív tag

    válasz Kvelstadt #58 üzenetére

    Na update: a Queelag's Furysword-ot felfejlesztettem +5-re ami a max, és nagyon tuti. Most 375-ös az össz sebzése, és gyors, meg látványos. Nagyon kellett már egy ilyen erős fegyver. Én is a gyors fegyvereket szeretem, azokkal sokat oda lehet csapni míg bírja a stamina, és szerintem gyorsabban be lehet előzni az ellenfeleket mint a lassú kardokkal.

    A korábban említett Royal Sentineleket mostmár nagyobb gond nélkül le tudom zúzni. Mióta megvan ez a kard, Dex-re fejlesztek mert azzal skálázódik a legjobban (B).

    És ami a legkirályabb, tegnap sok nekifutás után végre kinyírtam Smaugh-ot és Ornsteint-t. Tipikusan olyan fight ahol megint a sebesség volt a nyerő taktika részemről. Az Equip burden-t egészen minimálisra tettem hogy a leggyorsabb legyen a kari. Pajzs nélkül, két kézzel fogva a Furysword-ot először Ornsteint-t szedtem le, utána meg Smaug-ba beleküldtem az össze tűzvarázslatot, aztán óvatosan karddal szépen a maradék hp-ját is leszedtem.

    Ma meglátogattam újra az Undead Asylum-ot, az új boss démon nem volt annyira könnyű a robbanó varázslatai miatt de azért pár nekifutás után ment :)

    A Chaos Servant covenant ot 30 Humanity-ért +2-es szintre vittem, ezért megkaptam az elvileg legerősebb varázslatot, nem rossz csak kicsit sokáig tart az idézés. Demon's Souls-ban ugyanilyen volt a legerősebb varázslat a Firestorm, ott nagyon hasznos volt, remélem itt is az lesz. Ja és elvileg nyílt egy shortcut Demon Ruins és Lost Izalith között, ezt meg nem tudtam megtalálni, mert a Demon Ruins-os első Boss-t még nem tudtam leszedni. Nem sürgős, de azért lenne fontos, mert Covenant-ot akarok váltani, és ha nem találom meg a shortcut-ot nem lesz elérhető Covenant váltás után.

    Egyébként Darkwraith covenant-ba lépnék be, ez ugye azért lenne sürgető mert már megvan a Lordvessel, amint Frampt-on keresztül akarod az altar-ra rakni. Na szóval ügyesen kell menedzselni ezeket a dolgokat :)

    Ezek voltak mostanában.

Új hozzászólás Aktív témák