Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    válasz Kvelstadt #4013 üzenetére

    Én sem tudom, de ezt hajtogatták redditen megjelenéskor... Gondolom azért mert hogy C meg D scalingja van és endgameban egy heavy vagy sharp fegyvernek jobb lesz a sebzése. De ez egyébként is hülyeség, mert ha megnézzük szinte az összes boss fegyvernek hasonló C meg D scalingjei vannak és azokra se mondja senki, hogy noob csapda.

    Sőt az a durva, hogy én azt veszem észre, hogy ez az egész scaling téma nem sokat nyom a latba... ez csak személyes tapasztalat és nem is igazán értem, de egy C-C profaned greatsword (20str-20dex) kb ugyanúgy sebez mint egy heavy zweihender A-s scalingal. (40str-10dex) De nézhetjük itt bármelyik C-D, C-C meg hasonló boss fegyót, a végére fullra húzva kb ugyanúgy ott lesz a 600-6500AR vele, mintha egy A scalingel great clubot húznál fel. Szóval igazából lényeg, hogy maxra legyen húzva a fegyver és akkor úgy is jó lesz. Az irithyll straight sworddel is így vagyok most, nem hiszem, hogy gyengébb lenne endgameban sem, mint mondjuk bármelyik másik A- vagy S straightsword.

Aktív témák